Rezultate te kerkimit per termin: +Hyjn

Total: 3546
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.298Z

Armand Bora nis sezoninme “Ata hyjnë pa trokitur”

TIRANE- Teatri i Metropolit e nis sezonin artistik me një premierë teatrore që mban emrin e autorit dhe regjisorit të njohur Armand Bora, i cili këtë herë sjell veprën teatrore “Ata hyjnë pa trokitur”, e cila në skenën teatrore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.001Z

Studentët e “Vitrinës” tentojnë të hyjnë në ambientet e MAS: Duam diplomat

TIRANE- Studentët e Universitetit “Vitrina”, kanë tentuar të hyjnë sot me forcë në ambientet e Ministrisë së Arsimit dhe Sportit, duke kërkuar tërheqjen e diplomave të tyre. Studentët kanë bërë fillimisht një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.793Z

Porti i Durrësit shënon pikun e pasagjerëve, hyjnë në Shqipëri mbi 10 mijë persona

DURRES- Porti i Durrësit ka shënuar sot pikun e fluksit të pasagjerëve që hyjnë në vendin tonë. Në portin e Durrësit kanë mbërritur 10500 pasagjerë kryesisht emigrantë. Në portin e Durrësit pritet të ankorohen sot 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.304Z

Itali, kapen ilaçe ilegaleqë hyjnë nga Shqipëria

TIRANE- Ilaçet, për të cilat kërkohet patjetër receta e mjekut, po futen gjithnjë e më shumë në mënyrë ilegale në Itali, dhe hyjnë nëpërmjet Shqipërisë dhe Kinës. Mediat italiane kanë raportuar dje se ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.496Z

Deputetet me shami hyjnë në parlamentin turk

Tri deputete femra nga Partia e Drejtësisë dhe Zhvillimit(AK) do të marrin pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të Parlamentit turk më 31 tetor. Veçantia e tyre është se ato janë të mbuluara. Ligji i ri i cili ndalon diskriminimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.245Z

Tri ligjet, Rama: Do t’i votojmë mekusht që të hyjnë në fuqi në shtator

TIRANË – Kryetari i PS-së, Edi Rama ka mbështetur sot në mbrëmje kompromisin e propozuar nga kryetari i LSI-së, Ilir Meta duke deklaruar se: “Jemi gati t’i miratojmë tri ligjet e integrimit me kusht që ato të hyjnë në fuqi n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.963Z

Serbët vendosin të hyjnë në Qeveri, me Thaçin ose me Ramushin

Në takimin e përfaqësuesve të serbëve të Kosovës dhe kryeministrit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq është arritur marrëveshja që serbët të hyjnë në institucionet e reja të Kosovës dhe të marrin pje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama