Rezultate te kerkimit per termin: +Hyks

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] hyks / docs[0] 5 / hits[0] 6 /
Albërie Hadërgjonaj: Statusi “gjyshe seksi” më pëlqen
  • 2016-04-23

Albërie Hadërgjonaj: Statusi “gjyshe seksi” më pëlqen

Transmetuar më 23.04.2016 - 13:27 “Gjyshe seksi është një status që më pëlqen, edhe pse do të vazhdoj të përpiqem të dukem mirë”. Kjo ka qenë përgjigjja e këngëtares AlbÃ

No Pic available
  • 2016-04-23

Hadërgjonaj: Kam bërë dhe do vazhdoj të bëj operacione plastike , pse u ndava me Mentorin

“Gjyshe seksi është një status që më pëlqen, edhe pse do të vazhdoj të përpiqem të dukem mirë”. Kjo ka qenë përgjigjja e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, gjatë intervistës dhënë në emisionin Oktapod të Turjan Hyksës. Këngëtarja është shprehur se tani e ka mirë

Kombëtarja përballë eleminatoreve, rivalitet për fanellën e titullarit
  • 2010-09-01

Kombëtarja përballë eleminatoreve, rivalitet për fanellën e titullarit

Kur mbeten vetm tre dit nga ndeshja e par eleminatore pr Euro 2012 kundr Rumanis nis edhe rivaliteti mes lojtarve pr nj fanell titullari. Prball kundrshtarve t fort, sic jan ballkanasit, vshtir se kroati Josif Kuzhe do t luaj me dy sulmues, por n kt pik sulmuesi i Rapidit, Hamdi Salihi, nuk e sheh a

No Pic available
  • 2010-08-17

Panionios blen 120 mijë euro Jahmir Hykën

Transferimi Jahmir Hyka sht zyrtarisht lojtar i Panioniosit n Superlign greke. Pas 48 orve qndrimi n kryeqytetin helen, Athin, ku ka diskutuar me drejtuesit e klubit rreth kushteve t kontrats, mesfushori 22-vjear ka arritur marrveshjen. Nj rol mjaft t rndsishm n transferimin e lojtarit t Kombtares

Fiorentina e Palermo, skuadrat që e duan Hyken
  • 2010-01-16

Fiorentina e Palermo, skuadrat që e duan Hyken

Zbulohen emrat e dy skuadrave italiane q krkojn t afrojn mesfushorin shqiptar, Jahmir Hyka. Ato jan Fiorentina dhe Palermo, t cilat militojn n Serin A. Siciliant nuk jan nj pretendente e re pr 21-vjearin, pasi ata ishin interesuar pr shrbimet e Hyks edhe gjat merkatos s vers, por pr shkak