Rezultate te kerkimit per termin: +Hysaj

Meta: total 1000 / total_found 1466 / time 0.000 / keyword[0] hysaj / docs[0] 1466 / hits[0] 2607 /
No Pic available
  • 2019-04-05

Oskar Wilde, në skenën e Teatrit Eksperimental

Drama “Salome” nga Oskar Wilde do të vijë premiere në skenën e sallës Molierë në Teatrin Eksperimental në datat 13 -14 Prill ora 20:00. Nën regjinë e Carlo Sciccaluga, në role interpretojnë Ermira Hysaj, Alert Çeloaliaj, Ervin Bejleri, Yllka Mujo, Alesia Xhemalaj, Emiljano

E kërkon Interi, Hysaj takim me presidentin për të ardhmen
  • 2019-03-28

E kërkon Interi, Hysaj takim me presidentin për të ardhmen

Interi kërkon Elseid Hysajn. Sipas Fcinternews, mbrojtësi i djathtë i Napolit mund të largohet nga të kaltrit për tiu bashkuar skuadrës milaneze, madje ka patur një takim mes drejtuesve zikaltër dhe përfaqësuesve të lojtarit për të parë mundësinë e transferimit gjatë merkatos së v

Publikohen formacionet zyrtare, ndaj Andorrës kthehet Kaçe
  • 2019-03-25

Publikohen formacionet zyrtare, ndaj Andorrës kthehet Kaçe

Ndaj Andorrës do të jetë një Shqipëri ndryshe nga ajo që u pa në fushë ndaj Turqisë. Ervin Bulku dhe Sulejman Mema vinë me risi në këtë sfidë të tyre të parë në stolin e përfaqësueses kuqezi. Janë publikuar tashmë formacionet zyrtare për këtë sfidë me Shqipërinë që do t

Hysaj, para Andorrës: Mendojmë për ndeshjen, jo për Panuccin
  • 2019-03-24

Hysaj, para Andorrës: Mendojmë për ndeshjen, jo për Panuccin

Elseid Hysaj, në cilësinë e kapitenit të skuadrës, ishte në krah të trajnerit të përkohshëm Ervin Bulku, në konferencën për shtyp të organizuar para takimit me Andorrën. Mbrojtësi shkodran i kuqezinjve nuk preferoi të ndalet te shkarkimi i Panuccit, duke kërkuar që skuadra të pë

No Pic available
  • 2019-03-22

Sfida anti-Turqi/ Publikohen formacionet, Panucci me skemë alla-De Biasi

Me një atmosferë elektrizuese në Shkodër, Shqipëria do të nisë rrugëtimin zyrtar drejt Europianit 2020 në orën 20:45 në Loro Boriçi të Shkodrës, në sfidën përballë Turqisë. Për të siguruar një fitore ndaj ekipit nga Anadolli, Kristian Panuçi do të hedhë në fushë një forma

No Pic available
  • 2019-03-21

Hysaj flet si kapiten: Strakosha duhet të paguajë gabimin!

Së bashku me trajnerin Christian Panucci në konferencën për shtyp përpara ndeshjes ndaj Turqisë ishte i pranishëm edhe mbrojtësi Elseid Hysaj i cili është graduar kapiten i kuqezinjve në këtë grumbullim. Mbrojtësi u shfaq shumë i lumtur për faktin se do të mbajë shiritin në krah n

Gazzeta Dello Sport: Shqipëria e Panuccit larg nga ajo e De Biasit!
  • 2019-03-20

Gazzeta Dello Sport: Shqipëria e Panuccit larg nga ajo e De Biasit!

Vetëm pak ditë para nisjes së eliminatoreve të Europianit të vitit 2020, prestigjiozja italiane Gazzetta Dello Sport, ka analizuar 10 grupet kualifikuese që do të përcaktojnë 20 skuadrat e kualifikuara në Europian ndërsa 4 të tjera do të zbulohen nga faza play off e Ligës së Kombeve.