Rezultate te kerkimit per termin: +Hysen +Dedjes

Total: 32
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.598Z

 Ikën Dedja, Haxhiu trajner i BylisitHaxhiu, i cili këtë sezon drejtoi Apoloninë (java 1-8), do të jetë trajneri i katërt sezonal i Bylisit, pas Faruk Sejdinit (java 1-3), Dashnor Dumes (java 4) e Hysen Dedjes (java 5-30).

Gert Haxhiu është trajneri i ri i Bylisit, duke zëvendësuar Hysen Dedjen e larguar me konsensusin e drejtuesve të klubit ballshiot. Haxhiu, i cili këtë sezon drejtoi Apoloninë (java 1-8), do të jetë trajneri i katërt sezonal i Bylisit, pas Faruk Sejdinit (java 1-3), Dashnor Dumes (jav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.384Z

Mile: Më pëlqen të drejtoj Teutën

Kristaq Mile, trajneri që arriti të shpëtojë Teutën nga rënia në Kategorinë e Parë, pohoi se i pëlqen ta drejtojë sërish skuadrën durrsake dhe për sezonin e ri. Beratasi Mile, i cili pati dhe ndihmën e të birit, sulmuesit Vangjel Mile, të huazuar nga Dinamo, ishte trajneri i tretë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.110Z

  Tirana “infektohet” ne Ballsh

Pas katër fitoreve rresht dhe një kryesimi me meritë, Tirana u ndau pikët e Bylisin e vendit të fundit, në barazimin 0-0 në “Adush Muça”. Bardheblutë për herë të dytë në gjashtë javë nuk arrijnë të realizojnë, edhe pse kanë në përbërje golashënuesin më të mirë të kamp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.367Z

Tirana “infektohet” në Ballsh

Pas katër fitoreve rresht dhe një kryesimi me meritë, Tirana u ndau pikët e Bylisin e vendit të fundit, në barazimin 0-0 në “Adush Muça”. Bardheblutë për herë të dytë në gjashtë javë nuk arrijnë të realizojnë, edhe pse kanë në përbërje golashënuesin më të mirë të kam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.499Z

Dedja, prova e parë fillon kundër Vllaznisë

Trajneri i ri i Bylisit, Hysen Dedja i beson grupit aktual të Bylisit, edhe pse skuadra e drejtuar gjatë katër javëve të para nga Faruk Sejdini (3 ndeshje, 3 humbje) e tekniku i komanduar Dashnor Dume (1 ndeshje, 1 fitore) ka grumbulluar vetëm 3 pikë, e ndodhet në vendin e parafundit. Shko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.295Z

Lushnja, shkarkohet Saimir Malko

Drejtuesit e Lushnjes kane shkarkuar trajnerin e ekipit, menjehere pas humbjes qe pesuan ne Elbasan. Nje jave me pare Lushnja u mund nga Besa e Kavajes, ne "Roza Haxhiu" dhe humbja e dyte radhazi ka sjelle acarimin e tifozeve lushnjare. Nje dite pas ndeshjes kane reaguar drejtuesit e klubit duke dek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.534Z

  Vllaznia kërkon zgjatjen e kontratës me Beqirin

Vllaznia synon përtëritjen e kontratës së mbrojtësit të Kombëtares, Elvin Beqiri. Kontrata aktuale e ish-futbollistit të Metalurg Donjeck në kampionatin ukrainas skadon në janar 2009. 28-vjecari është një lider i padiskutueshëm te kryesuesit e kampionatit. Në fokusin e Vllaznisë mb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama