Rezultate te kerkimit per termin: +Hyseni

Meta: total 1000 / total_found 4453 / time 0.002 / keyword[0] hyseni / docs[0] 4453 / hits[0] 9917 /
Betohen dy deputetët e rinj të opozitës, e treta mungonte!
  • 2019-03-28

Betohen dy deputetët e rinj të opozitës, e treta mungonte!

Në nisje të seancës së sotme parlamentare, janë betuar dy deputetët e rinj të opozitës. Kështu kreu i Ballit Kombëtar, Adriatik Alimadhi, u betua duke zënë vendin e Agron Shehajt, ish-deputet i Vlorës. Ndërkohë Arben Elezi, zuri vendin e Edmond Spahos, si deputet për Elbasanin. Krye

Parlamenti bëhet me 99 deputetë, KQZ ndan 3 mandate të reja (EMRAT)
  • 2019-03-27

Parlamenti bëhet me 99 deputetë, KQZ ndan 3 mandate të reja (EMRAT)

Parlamenti i Shqipërisë është shtuar sot me tre deputetë të rinj, pasi Komisioni Qendror i Zgjedhjeve u mblodh për tu dhënë mandatin këtyre kandidatëve, që vinë nga radhët e PD dhe LSI, duke mos pranuar të digjen siç bëri opozita e bashkuar. Një nga kandidatët që tashmë e ka plo

Të pushova nga puna, o hajdut, gazetari: Si Idrizi-Hyseni spiunonin njëri-tjetrin te Nano
  • 2019-03-19

Të pushova nga puna, o hajdut, gazetari: Si Idrizi-Hyseni spiunonin njëri-tjetrin te Nano

Emisionin Open i gazetares Eni Vasili ku u diskutua për krizën politike dhe aksionin e opozitës, startoi mbrëmjen e djeshme me një përplasje të fortë midis kryetarit të PDIU, Shpëtim Idrizi dhe deputetit të PS, Alket Hyseni. Sherri në transmetim live mes dy ish-zyrtarëve të majtë që

Degjeneron sherri Idrizi-Hyseni/ Të pushova nga puna o hajdut, Je mashtrues
  • 2019-03-18

Degjeneron sherri Idrizi-Hyseni/ Të pushova nga puna o hajdut, Je mashtrues

Debati midis kreut të PDIU-së, Shpëtim Idrizi dhe deputeti socialist Alket Hyseni nuk ka qenë asnjëherë i qetë dhe kjo është vërtetuar më së miri sot, kur në Open kanë kaluar edhe në sulme të ashpra personale. Shpëtim Idrizi po fliste për kërkesën për zgjedhje të parakohshme, n

Agravon sherri Idrizi-Hyseni, kreu i PDIU: Të kisha këtu, e dija çtë bëja!
  • 2019-03-18

Agravon sherri Idrizi-Hyseni, kreu i PDIU: Të kisha këtu, e dija çtë bëja!

Pas startimit me sherr të emisionit Open midis kreut të PDIU-së, Shpëtim Idrizi dhe deputetit socialist Alekt Hyseni, është shënuar një tjetër përplasje e fortë në vijim të debatit. Duke qenë se të dy ndodhen në studio paralele me lidhje live, Idrizi tha se nuk kishte ardhur në emis

Open nis me sherr, Idrizi  Hysenit: Je i fundit që mund të më vlerësosh
  • 2019-03-18

Open nis me sherr, Idrizi Hysenit: Je i fundit që mund të më vlerësosh

Emisionin Open i gazetares Eni Vasili ku do të diskutohet për krizën politike dhe aksionin e opozitës me protesta, ka startuar me një përplasje. Kryetari i PDIU, Shpëtim Idrizi është ngacmuar nga deputeti i PS, Alket Hyseni. Idrizi tha në nisje të emisionit që nuk e kishte imagjinuar të

Betohen deputetët e rinj, Ahmetaj iu jep një këshillë
  • 2019-03-13

Betohen deputetët e rinj, Ahmetaj iu jep një këshillë

Seanca e sotme parlamentare ka nisur me betimin e 7 deputetëve të rinj të opozitës. Sot u betuan Lefter Maliqi, Alban Zeneli, Ligoraq Karamelo, Majlinda Halilaj, Ediola Braha, Edlira Hyseni, Elda Hoti. Ndërkohë deputeti i PS, Arben Ahmetaj i uroi suksese deputetëve të rinj, duke i kërkuar q