Rezultate te kerkimit per termin: +Hysenin

Meta: total 298 / total_found 298 / time 0.000 / keyword[0] hysenin / docs[0] 298 / hits[0] 336 /
Të pushova nga puna, o hajdut, gazetari: Si Idrizi-Hyseni spiunonin njëri-tjetrin te Nano
  • 2019-03-19

Të pushova nga puna, o hajdut, gazetari: Si Idrizi-Hyseni spiunonin njëri-tjetrin te Nano

Emisionin Open i gazetares Eni Vasili ku u diskutua për krizën politike dhe aksionin e opozitës, startoi mbrëmjen e djeshme me një përplasje të fortë midis kryetarit të PDIU, Shpëtim Idrizi dhe deputetit të PS, Alket Hyseni. Sherri në transmetim live mes dy ish-zyrtarëve të majtë që

Degjeneron sherri Idrizi-Hyseni/ Të pushova nga puna o hajdut, Je mashtrues
  • 2019-03-18

Degjeneron sherri Idrizi-Hyseni/ Të pushova nga puna o hajdut, Je mashtrues

Debati midis kreut të PDIU-së, Shpëtim Idrizi dhe deputeti socialist Alket Hyseni nuk ka qenë asnjëherë i qetë dhe kjo është vërtetuar më së miri sot, kur në Open kanë kaluar edhe në sulme të ashpra personale. Shpëtim Idrizi po fliste për kërkesën për zgjedhje të parakohshme, n

Agravon sherri Idrizi-Hyseni, kreu i PDIU: Të kisha këtu, e dija çtë bëja!
  • 2019-03-18

Agravon sherri Idrizi-Hyseni, kreu i PDIU: Të kisha këtu, e dija çtë bëja!

Pas startimit me sherr të emisionit Open midis kreut të PDIU-së, Shpëtim Idrizi dhe deputetit socialist Alekt Hyseni, është shënuar një tjetër përplasje e fortë në vijim të debatit. Duke qenë se të dy ndodhen në studio paralele me lidhje live, Idrizi tha se nuk kishte ardhur në emis

Rama pa tmerr me sy, sot familja e varfër e Hysenit ka një shtëpi (VIDEO)
  • 2018-10-13

Rama pa tmerr me sy, sot familja e varfër e Hysenit ka një shtëpi (VIDEO)

Pak kohë më parë kryeministri Edi Rama u ndal në Shijak, në banesën e shkatërruar të Hysen Zhupanit që më tepër i ngjante një kolibeje. Unë nuk e prisja të ishte kaq e tmerrshme, është situate shumë e frikshme, u shpreh kryeministri kur u njoh me realitetin nga afër, teksa para tij

Deputeti Alket Hyseni, tjetër zaptim trualli; Paditet nga ndërtuesi në Golem
  • 2018-03-28

Deputeti Alket Hyseni, tjetër zaptim trualli; Paditet nga ndërtuesi në Golem

Emri i deputetit Alket Hyseni përfshihet sërish në hije skandali me tokat në bregdet. Ndërtuesi i një fshati turistik në Golem, e ka paditur në vitin 2014, Hysenin se i kishte zaptuar një sipërfaqe toke pranë viles tre katëshe që deputeti kishte blerë në vitin 2007 në plazh. Një vil

PD, Salianji: Alket Hyseni të hetohet për grabitje pronash
  • 2018-03-24

PD, Salianji: Alket Hyseni të hetohet për grabitje pronash

Partia Demokratike përmes deputetit Ervin Salianji kërkon të merret në hetim parlamentari socialist Alekt Hyseni për akuzën e rëndë të grabitjes së 11 mijë metra katrorë tokë në Dhërmi. Vetë Alket Hyseni, i besuari i Edi Ramës për të verifikuar tjetërsimin e pronave në Bregun e

No Pic available
  • 2017-07-19

Vrasja në Itali krim pasionant, shqiptari tregon pse vrau bashkombasin

Krim pasionant e për motive të dobëta” , kjo është akuza me të cilën policia italiane ka zyrtarizuar sot udhërin e arrestimit me burg për shqiptarin Kujtim Beli 60 vjeç, autori i vrasjes së një dite më parë në Terni të Italisë të shqiptarit 49 vjeçar, Demir Hyseni. Kujtim Be