Rezultate te kerkimit per termin: +Hysenit

Meta: total 510 / total_found 510 / time 0.000 / keyword[0] hysenit / docs[0] 510 / hits[0] 603 /
Open nis me sherr, Idrizi  Hysenit: Je i fundit që mund të më vlerësosh
  • 2019-03-18

Open nis me sherr, Idrizi Hysenit: Je i fundit që mund të më vlerësosh

Emisionin Open i gazetares Eni Vasili ku do të diskutohet për krizën politike dhe aksionin e opozitës me protesta, ka startuar me një përplasje. Kryetari i PDIU, Shpëtim Idrizi është ngacmuar nga deputeti i PS, Alket Hyseni. Idrizi tha në nisje të emisionit që nuk e kishte imagjinuar të

No Pic available
  • 2019-03-09

Opozita e re me 10 deputetë, të hënën marrin mandatin 6 kandidatë të tjerë (Emrat)

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ditën e hënë zyrtarisht do u japë mandatin edhe gjashtë kandidatëve nga listat vijuese të PD-së dhe LSI-së. Kandidatët që kanë pranuar që të marrin mandatin janë tre nga lista e PD-së dhe tre nga lista e LSI-së duke e çuar në 10 numrin e deputetëve

Atentati në Vlorë/ Dy fise dhe 7 të vrarë për sherrin e basteve, ja historia
  • 2019-02-19

Atentati në Vlorë/ Dy fise dhe 7 të vrarë për sherrin e basteve, ja historia

Një sherr në sallën e kumarit ka shkaktuar 7 vitima dhe 7 të plagosur. Konflikti i nisur mes dy fiseve në Vlorë, një ditë më parë iu mori jetën edhe dy personave. Por, zanafilla e përplasjeve të dhunshme me armë nis më 7 prill të vitit 2015, në lagjen Çole. Një grup të rinjsh, gj

Dosja e plotë e zinxhirit të 7 vrasjeve e të ashtuquajturës Masakra e Çoles
  • 2019-02-19

Dosja e plotë e zinxhirit të 7 vrasjeve e të ashtuquajturës Masakra e Çoles

Gazeta Shqip po i rikthehet edhe një herë masakrës së Çoles, e cila nisi  më 7 Prill 2015, ku mbetën të vrarë 3 persona dhe u plagos një i katërt. Më herët ne kemi  publikuar dosjen e plotë të kësaj ngjarjeje që solli zinxhirin e ekzekutimeve si pasojë e një sherri banal. Pwr vr

Në kërkim për vjedhje, arrestohen dy të rinj në Fier (EMRAT)
  • 2018-11-21

Në kërkim për vjedhje, arrestohen dy të rinj në Fier (EMRAT)

Dy të rinj janë arrestuar në Fier e Lushnje nga policia pasi akuzohen për grabitje. Në pranga kanë përfunduar shtetasit Enea Hyseni, 19 vjeç dhe Fation Ahmetaj, 32 vjeç. Ndalimi i Enea Hysenit u bë pasi Gjykata e Shkallës së Parë Fier ka vendosur masën Arrest në burg për veprën pen

Mysafir në shtëpinë e rindërtuar, Rama i dhuron kravatën kryefamiljarit (Video)
  • 2018-10-28

Mysafir në shtëpinë e rindërtuar, Rama i dhuron kravatën kryefamiljarit (Video)

Më 4 shtator, kryeministri Edi Rama u ndal në Shijak, në banesën e shkatërruar të Hysen Zhupanit që më tepër i ngjante një kolibeje. Unë nuk e prisja të ishte kaq e tmerrshme, është situate shumë e frikshme, u shpreh kryeministri kur u njoh me realitetin nga afër, teksa para tij u sh

Përgjimet e Fredi Alizotit, Babalja: I bëjnë presion, ai gënjehet me dy birra
  • 2018-10-16

Përgjimet e Fredi Alizotit, Babalja: I bëjnë presion, ai gënjehet me dy birra

Në intervistën për emisionin Open, Ardi Veliu është pyetur edhe për Fredi Alizotin, të cilin e konsideron një hallexhi, të cilit i kishte treguar për audio-përgjimin e tij me Agron Xhafajn dhe e kishte marrë pas vetes si truprojë pasi edhe mund ta vrisnin e askush nuk do e merrte vesh.