Rezultate te kerkimit per termin: +Hysenllari

Total: 96
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.902Z

Administrata shtetërore, Hysenllari: Në 2012 shkurtohen 1345 punonjës

TIRANË- Sindikata e punonjësve të administratës shtetërore mbajti sot një konferencë për mediat mbi pagën e 13-të të munguar dhe problematikën e buxhetorëve në fund të vitit. Presidentja e Federatës së Sindikatës së Administratës Shtetërore Entela Hysenllari paralajmëroi se n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.897Z

Administrata shtetërore, Hysenllari: Në 2012 shkurtohen 1345 punonjës

TIRANË- Sindikata e punonjësve të administratës shtetërore mbajti sot një konferencë për mediat mbi pagën e 13-të të munguar dhe problematikën e buxhetorëve në fund të vitit. Presidentja e Federatës së Sindikat&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.476Z

Shkëlqim Hysenllari: Kam frikë se im bir lufton në Siri, s’na jep detaje

POGRADEC- Nertil Hysenllari është një prej 5 të rinjve nga fshati Gurras, në komunën Starovë të Pogradecit, që dyshohet se kanë shkuar në Siri për të luftuar. Prej më shumë se një viti, 24- vjeçari Hysenllari ka dalë jashtë vendit, fillimisht në Itali e më pas sipas tij në Turq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.475Z

Shkëlqim Hysenllari: Kam frikë se im bir lufton në Siri, s’na jep detaje

POGRADEC- Nertil Hysenllari është një prej 5 të rinjve nga fshati Gurras, në komunën Starovë të Pogradecit, që dyshohet se kanë shkuar në Siri për të luftuar. Prej më shumë se një viti, 24- vjeçari Hysenllari ka d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama