Rezultate te kerkimit per termin: +Hysk

Meta: total 93 / total_found 93 / time 0.000 / keyword[0] hysk / docs[0] 93 / hits[0] 120 /
A do e pranonte një post nga Rama? Majlinda Bregu i jep fund dilemave
  • 2017-10-07

A do e pranonte një post nga Rama? Majlinda Bregu i jep fund dilemave

Demokratja Majlinda Bregu i ka dhene nje pergjigje te prere zerave dhe pyetjeve qe qarkullojne prej kohesh ne media, se a do te pranonte nje post te rendesishem nga kryeministri Rama. Gjatë një interviste në emisionin Oktapod të Turjan Hyskës, Bregu ka folur qartë dhe prerë. Nëse Rama ju of

Dasmat VIP skanë mbaruar, ja kur do të martohet vokalisti i NRG Band
  • 2017-09-15

Dasmat VIP skanë mbaruar, ja kur do të martohet vokalisti i NRG Band

Nëse keni menduar se dasmat VIP mbaruan, e keni menduar gabim,. Vokalisti i NRG Band Besnik Qaka, do ti japë fund beqarisë më datë 30 shtator. Burimet brenda rtv21 e kanë konfirmuar këtë lajm. Kështu pas dasmës së madhe të Orinda Hutës e Turjan Hyskën, Besit e Xhensilës, vjen edhe das

No Pic available
  • 2017-05-14

A u dhunua Arbana Xharra nga këto qëndrime?

Ish-gazetarja e njohur kosovare, Arbana Xharra, e cila së fundi është angazhuar në politikë, duke u bërë pjesë e PDK-së, është dhunuar barbarisht nga persona ende të paidentifikuar në Prishtinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 01.00 pas mesnate në një parking në afërsi të

VIDEO/ Aleati i Bashës zbulon vizionin e opozitës: Shqiptarët të shkojnë në të sëmës
  • 2016-11-27

VIDEO/ Aleati i Bashës zbulon vizionin e opozitës: Shqiptarët të shkojnë në të sëmës

I ftuar këtë të premte në emisionin Oktapod të Turjan Hyskës, kryetari i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, ka lëshuar nje deklaratë të fortë ndaj shqiptarëve. “Shqiptarët të shkojnë në të sëmës nëse votojne përsëri Edi Ramen kryeministër. Po ashtu ai është ndalua

No Pic available
  • 2016-11-12

Shpenzohen dhe 5 mln lekë për një varr. Çudi shqiptare!

Çuditë e shqiptarëve nuk kanë të sosur, arrijnë deri aty sa të shpenzojnë 5 milionë lekë të reja për një varr. Rezhdi Hoxha e ushtron detyrën e varrmihësit prej 7 vitesh në Tufinë. Gazetari: Cili është varri më i shtrenjtë që ke parë? Varrmihësi: Një varr mbi 50 milionë lek

Tri vite me Demir Hyskën, amatorin që u bë aktor i madh
  • 2016-10-18

Tri vite me Demir Hyskën, amatorin që u bë aktor i madh

Nga Miho Gjini Me Demir Hyskën, nuk do te isha njohur në se nuk do të nisnim në të njëjtën kohë të njëjtën rrugë, në po atë skenë teatri…Falë një rrethane krejt të rastit, që jeta e artit e bën të domosdoshme e të përbashkët, me të njëjtat gëzime krijuese të njeriut

Albano Bogdo tregon në një rrëfim të pazakontë se si e humbi virgjërinë |VIDEO
  • 2016-10-09

Albano Bogdo tregon në një rrëfim të pazakontë se si e humbi virgjërinë |VIDEO

Transmetuar më 08.10.2016 - 12:05 Jemi mësuar ta shohim të na bëj të qeshim, të argëtohemi me të, por këtë herë ai vjen në një rrëfim ndryshe përballë pasqyrës në emisionin ‘Oktapod’ të