Rezultate te kerkimit per termin: +Hysni +Mera

Total: 15
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.154Z

Kurban Bajrami në Shqipëri. Ritet fetare kryhen në të gjitha xhamitë e vendit

Në kuadër të festës së Kurban Bajramit gjatë ditës së djeshme dhe të sotme është festuar me madhështinë e duhur ceremonia e therjes së Kurban Bajramit. Kështu që në trevën e Bulqizës pranë Teqeve gjatë pasdites së djeshme janë grumbulluar me qindra banorë, besimtarë të mosh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.104Z

LISTA zyrtare me emrat e ushtarakeve qe u eshte lidhur pensioni

Nr.    Emer    Atesi    Mbiemer    Rajoni 1    Abdurraman    Petref    Cela    Tirane 2    Abdyl    Sinan    Balla    Tirane 3    Abedin    Isuf    Qose    Tirane 4    Adem    Gure    Ciceri    Tirane 5    Adem    Kadri    Kurti 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.236Z

Ja kandidatët për drejtimin e degëve të PD (dhe një koment mbi vlerat)

Partia Demokratike ka nisur procesin për zgjedhjen e drejtuesve të degëve. Më poshtë është një listë me kandidatët për 27 degë. Ndërkohë vetë Lulzim Basha, i pranishëm në zgjedhjet për kreun e PD në Lushnje, tha se drejtuesit e PD do të reflektjnë vlerat e demokracisë, liris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.764Z

Tiranë, legalizimet, lista e 434 familjeve në njësinë 8

Agjencia e Legalizimeve publikoi dje listën e 434 familjeve që kanë marrë lejen e legalizimit dhe që duhet të paraqiten në zyrat e ALUIZNI-t për të bërë të gjitha pagesat. Lista u përket familjeve të njësisë bashkiake nr. 8 në kryeqytet. Këtyre familjeve u është bërë gati dosja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.735Z

Si u abuzua me 150 milionë lekë reklama për liberalizimin e vizave  

Zbardhet dosja Sipas auditit të kryer, kontratat ishin paracaktuar për dy media Tenderi i parë u realizua në shkurt 2011 për një spot publicitar për muajt shkurt, mars dhe prill Më 10 tetor 2011 është zhvilluar një tender tjetër për spot të njëjtë si ai i muajit shkurt 2011 Zbardhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.344Z

Mauzoleumi dhe Presidenti Bamir Topi

AGIM NEZA Refreni baltëfolës për ndërtimin e kompleksit parlamentar të Kuvendit të Shqipërisë do të riniste pasi Kuvendi e miratoi me 72 vota në seancë plenare projektligjin. Për fat të keq, argumentet dhe debati nuk u zhvilluan në foltoren e Kuvendit, për faktin e njohur se opozita k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.928Z

Shkarkimet nga puna, 400 të larguar marrin paratë pas gjyqit

TIRANE-Vetëm javës së shkuar, Ministria e Financave ka ekzekutuar mbi 400 vendimesh gjyqësore në favor të të larguarve nga puna, me një vlerë më shumë se 400 milionë lekë (më shumë se 4 milionë dollarë). “Gazeta Shqiptare” publikon emrat e 400 punonjësve të larguar nga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama