Rezultate te kerkimit per termin: +INA

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.964Z

Ina Rama ditet e fundit

E merkure 21 Nentor 2012 1719 Ina RamaDita e fundit perpara dates kur eshte paralajmeruar firmosja e dekretit te shkarkimit nga ana e presidentit Bujar Nishani per Ina Ramen perkon dhe me datelindjen e saj. Sic vertetohet edhe nga kjo CV e publikuar ne moment kur Ina Rama mori kete detyre sot k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.525Z

Ina Rama deshton me Fazllic

Tashme dihet boterisht se Ina Rama nuk po synon te zbuloje pastrimin e parave te Damir Fazllic, por po lodhet se tepermi per ta perbaltur ate me cdo menyre. Pasi deshtoi me vertetimin e akuzes se ngritur prej saj ne Shqiperi, ajo, per te bere te mundur me cdo kusht realizimin e porosise per ta godit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.189Z

Apeli rikthen në punë Ina Ramën

Gjykata e Apelit Administrativ rrëzoi sot vendimin e Shkallës së Parë që i mohoi ish-kryeprokurores Ina Rama rikthimin në postin e gjyqtares së Apelit. Me këtë vendim, Apeli Adminsitrativ i kërkon Këshillit të Lartë të Drejtësisë që të pranojë kërkesën e Ramës për t'u kthyer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.978Z

Doda akuzon Ina Ramen

Deputetja e Partisë Demokratike, Mesila Doda, nëpërmjet një deklarate për shtyp, ka akuzuar Prokuroren e Përgjithshme, Ina Rama se është pjesë e grushtit të shtetit që sipas saj përgatiti kreu i PS-së, Edi Rama më 21 janar.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.078Z

Ina Rama pranon skandalin

Prokuroria politike e Ina Rames e ka kuptuar edhe vete dje, se ka gabuar rende me vendimin per te vene ne sekuestro te gjitha llogarite e kompanive te kunatit te ministrit Basha, z. Erjon Isufi dhe asaj te qytetarit Dionis Teqja. Prokuroria e Ina Rames u nxitua t'i vere ne sekuestro jo se nuk e dint

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.454Z

PD: Ina Rama është rrugaçe

Share Ndërsa Komisioni i Ligjeve duhet të miratonte rezolutën për punën e Prokurorisë së Përgjithshme për vitin 2011, mbledhja ka degjeneruar ne akuza, sharje e fyerje për kryeprokuroren. Deputeti demokrat, Fatos Hoxha, nuk ka ngurruar ta quajë Ina Ramën një rrugaçe, duke shkaktuar r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.929Z

Ina Rama: Frym

• Kryeprokurorja Ina Rama k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama