Rezultate te kerkimit per termin: +IWC

Total: 4
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.418Z

Adriana Lima mahnitëse në mbrëmjen gala IWC

Adriana Lima ka mahnitur edhe një herë në tapetin e kuq teksa është fotografuar në mbrëmjen gala IWC në Gjenevë të Zvicrës. Modelja e Victorias Secret dukej tepër sensacionale e veshur me një fustan të zi në eventin e zhvilluar mbrëmjen e së martës. Bukuroshja braziliane ka shfaqur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.822Z

Beteja per vemendje e supermodeleve

Që të dyja janë supermodele dhe kudo që shkojnë tërheqin vëmendjen. Lëshimi i modelit të ri të orëve të markës "IWC Schaffhause" në Zvicër bëri bashkë Adriana Lima-n dhe Karolina Kurkova-n. Mes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.285Z

Adriana Lima rrezëllitëse në mbrëmjen e Dubait |FOTO

Transmetuar më 17.10.2014 - 20:43 Pas thuajse dy dekadash suksesi si modele, ajo shfaqet gjithnjë e më e bukur. 33 vjeçarja Adriana Lima, u shfaq rrezëllitëse me një fustan të gjatë të shndritshëm gjatë IWC Timeless Port

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.671Z

Shiste objektet e vjedhura nga banda shqiptare pranga pensionistit

PUBLICITET Itali 3 janar 2016 NOAal - Nje pensionist italian u arrestua si koordinator i nje bande shqiptare qe kryenin vjedhje 63-vjecari nga Xhenoa e Italise u arrestua nga karabinieret e zones Sampierdarena pasi u zbulua se rishiste objektet e vjedhura nga shqiptaretbr br Pensi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.740Z

Shkodran Mustafi shkëlqen krahë të dashurës

Shkodran Mustafi ka shkëlqyer krahë të dashurës së tij në mbremjen e organizuar nga IWC Schaffhausen. Mbrojtësi i Arsenalit ka postuar një foto me bukuroshen brune në llogarinë e tij në Facebook, ku të dy shfaqen tepër elegantë. Mustafi ka falënderuar organizatorin duke e quajtur si n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.671Z

Shiste sendet e vjedhura nga shqiptarët, pranga pensionistit

Një pensionist italian është vënë në pranga pasi ishte koordinatori i një bande shqiptarësh që merreshin me vjedhje. 63-vjeçari nga Xhenoa e Italisë u arrestua nga karabinierët e zonës Sampierdarena pasi rishiste objektet e vjedhura nga shqiptarët. Bëhet fjalë për operacionin e q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.506Z

Koordinonte bandën e hajdutëve shqiptarë, arrestohet pensionisti italian

Një pensionist 63-vjeçar nga Xhenoa e Italisë është arrestuar pasi koordinonte një bandë hajdutësh shqiptarë. Ai u arrestua nga karabinierët e zonës Sampierdarena pasi rishiste objektet e vjedhura nga shqiptarët. Bëhet fjalë për operacionin e quajtur Bugs Bunny, që nisi gushtin e vit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama