Rezultate te kerkimit per termin: +Iali

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] iali / docs[0] 5 / hits[0] 6 /
Biznesi i stresuar, 100% e tyre marrin në konsideratë falimentin nëse rriten gjobat
  • 2016-06-29

Biznesi i stresuar, 100% e tyre marrin në konsideratë falimentin nëse rriten gjobat

Afërsisht 100 % e bizneseve mendojnë se forcimi i masave shtrënguesve dhe gjobave super të larta në nëntor të vitit të kaluar i hapi rrugë korrupsionit e abuzimeve, përkeqësoi klimën e biznesit, rriti stresin e bizneseve dhe harxhoi një pjesë të mirë të energjive të bizneseve për

No Pic available
  • 2014-06-10

Ylli në Zvicër: Synojmë rritjene sigurisë në punë dhe standardeve

ZVICER- Reduktimi i vendeve të punës jashtë ligjit dhe siguria në punë kanë qenë temat kryesore gjatë takimit që kreu i Inspektoratit të Punës, Dritan Ylli ka zhvilluar me presidenten e Organizatës Botërore të Inspektimit në

No Pic available
  • 2014-06-09

Paterson-Yllit: Inkurajim për reduktimin e punës ilegale

GJENEVE- Gjatë një vizitë në Gjenevë, Dritan Ylli, kreu i Inspektoratit Shtetëror të Punës mori pjesë në Kongresin e 14 të organizatës Kombëtare të Inspektimit të Punës. Gjatë këtij takimi, kreu i ISHP-së, Ylli u takua me presidenten e organizatës Kombëtare të Inspektimit të

No Pic available
  • 2008-12-06

Policia: Astrit Muldaka nuk është person në kërkim

03/12/2004   Pasaporta me emrin Fatmir Zaimi, që ka shpëtuar përkohësisht Astrit Muldakën, është nxjerrë në Drejtorinë e Policisë Gjirokastër, katër vjet më parë, gati dy vjet pasi i pandehuri kishte hyrë në telashe me drejtësinë, pas vrasjes së deputetit Azem Hajda

No Pic available
  • 2008-12-06

Policia: Astrit Muldaka nuk është në kërkim

04/12/2004   Pasaporta me emrin Fatmir Zaimi, që ka shpëtuar përkohësisht Astrit Muldakën, është nxjerrë në Drejtorinë e Policisë Gjirokastër, katër vjet më parë, gati dy vjet pasi i pandehuri kishte hyrë në telashe me drejtësinë, pas vrasjes së deputetit Azem Hajdari,