Rezultate te kerkimit per termin: +Ibrahim +Kovai

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] ibrahim / docs[0] 8739 / hits[0] 14719 / keyword[1] kovai / docs[1] 5 / hits[1] 5 /
No Pic available
  • 2010-05-15

Konvertimi, 346 personat që u janë njohur diplomat

Ministria e Arsimit dhe e Shkencës ka publikuar dje listën me 346 personat që u janë njohur diplomat e huaja në vendin tonë Ada Haxhiaj Agim Ymeri Aida Dama Alda ela Alketa Hila Altin Bici Altin Kuta Arbr Behari Argita Panajoti Ariol Rama Ariola Mbistrova Asead Ab