Rezultate te kerkimit per termin: +Ibrs

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.952Z

Ibra qëndron te Barça, jo Robinjos

Katalant Barcelona prgnjeshtron zrat pr arritjen e nj marrveshjeje me sulmuesin brazilian t Manester Sitit, Robinjo. Zv.presidenti i klubit katalan, Josep Maria Bartomeu, deklaroi pr t prditshmen “Sport”: “Prej muajsh po vzhgojm lojtar t ndryshm, por asnjri prej tyre nuk e ka bind

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.410Z

Galiani: Mundësia që të blejmë Ibrën është te 50%

Milan Raiola, menaxheri i Ibrs, thot se marrveshja sht larg, por dihet se sa luhet psikologjikisht n kto tratativa. E sigurt sht se Milan nuk trhiqet. “I kemi mbyllur llogarit, por na duhet t presim deri sa t plotsohen t gjitha detajet. Do t synojm deri t martn, sepse merkatoja mbyllet me 31&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.248Z

Milan, Alegri dëshiron Ibrën

Milani punon nn rrogoz: Nuk ka para, por mund ta marr n form huazimi Ibrahimovi te Milani? Trajnerit Masimo Alegri do t’i plqente shum. Kt zbulim e kae prditshmja spanjolle “AS”, e cila tregon se informacionet i ka marr nga nj burim i rndsishm, ku sipas tij, thuhet se trajneri i Mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.917Z

Shalke kërkon Klas-Jan Huntelar, Milani, tani ëndërron Ibrahimoviç

Merkato Suedezi, alternativa e par pr sulmin, or vendimtare edhe pr Kevin Prins Boateng Prej kohsh deklarohet se merkato e Milanit sht zyrtarisht e mbyllur, megjithat e vrteta qndron se klubi kuqezi vazhdon t pres goditjen e madhe. N “San Siro” po ndrrojn t shesin Klas-Jan Huntelar dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.671Z

Inter, 35 mln dhe Muntarin për të arritur te Fabregas

Operacioni Zikaltrit jan t gatshm t bjn nj ofert joshse pr Arsenalin Pas Juves e Milanit, edhe Interi prgatit goditjen e tij t madhe n merkato. Ata humbn Maskeranon (t bler nga Barcelona) dhe Kajt (i padisponueshm pr Champions League, i cili ka vendosur t qndroj te Liverpuli). Sipas prshkrimeve nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.938Z

Ibra: Nga Barça iki vetëm për Premier League

Deklarata Suedezi anashkalon Milanin, ndrsa “blaugranat” krkojn negociata me elsin dhe Sitin Sulmuesi i Barcelons, Zlatan Ibrahimovi, ka deklaruar se nuk e prjashton mundsin pr t luajtur nj dit n kampionatin anglez, megjithat thekson se nuk ka asnj shans q transferimi n Premier League t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama