Rezultate te kerkimit per termin: +Iconstyle

Meta: total 10 / total_found 10 / time 0.000 / keyword[0] iconstyle / docs[0] 10 / hits[0] 16 /
Elvana Gjata në koncertin e së motrës me shallin 1900 dollarësh
  • 2017-11-07

Elvana Gjata në koncertin e së motrës me shallin 1900 dollarësh

Migena Gjata ka mbajtur të shtunën më 4 nentor koncertin e saj të parë në Tiranë. Në mbështetje të sopranos së njohur, ka ardhur motra e saj, që është një këngëtare aq e dashur për publikun shqiptar. Elvana Gjata nuk mund të mungonte kurrsesi në këtë event kaq të rën

Edi Rama ndryshon stil! Aksesori që shtoi për herë të parë (FOTO)
  • 2016-11-22

Edi Rama ndryshon stil! Aksesori që shtoi për herë të parë (FOTO)

Ai është unik në paraqitjen e tij! Kravata shumëngjyrëshe, çorape të kuqe dhe bluza me grafika. Paraqitjen e kryeministrit Edi Rama e kemi parë nga të gjitha llojet. E megjithatë, mbrëmjen e së dielës, në Samitin e Diasporës, Rama ia doli sërish ti surprizojë të gjithë me një de

Tragjedia e Ergi Dinit, vetëm 7 orë pas udhëtimit special me motrën (FOTO)
  • 2016-11-22

Tragjedia e Ergi Dinit, vetëm 7 orë pas udhëtimit special me motrën (FOTO)

Ëndrra për muzikë dhe mijëra ëndrra të fshehura të Ergi Drinit u prenë mbrëmjen e së hënës në mes, pas aksidentit tragjik që i mori jetën. 22-vjeçari shkodran ishte viktimë e një aksidenti rrugor me motor, në zonën e ish-Bllokut në Tiranë, mbrëmjen e 21 nëntorit. Tragjedia er

No Pic available
  • 2016-10-24

Çudi kineze! Shesin lekë shqiptare, më shtrenjtë se vlera e tyre

Në një nga portalet më të njohur për shqiptarët që shesin produkte nga më të ndryshmet online janë vënë në shitje edhe kartëmonedha shqiptare. Problemi është se ato janë vënë në ankand me vlerën me të cilën mund ti blesh. Një kartëmonedhë 2000 lekë të vjetra shitet nga 3.

Tiranë, aksidentohet këngëtarja Samanta Karavella |FOTO
  • 2016-10-10

Tiranë, aksidentohet këngëtarja Samanta Karavella |FOTO

Transmetuar më 10.10.2016 - 11:36 Ndërsa gjatë fundjavës vëmendja u përqendrua në dasmën e Leka Zogu I me Elia Zaharia, jeta për personat e tjerë, që nuk ishin të ftuar, vazhdonte normalisht. Këngëtarja Samanta Kar

Zonja e Parë thyen kodin e veshjes në vendin islamikdhe nuk është hera e parë
  • 2016-10-08

Zonja e Parë thyen kodin e veshjes në vendin islamikdhe nuk është hera e parë

Pavarësisht pozicionit që mban, kodi i veshjes është po aq i rëndësishëm sa edhe çështjet politike. Duhet të dish sa lëkurë të nxjerrësh dhe sa seriozë duhet të vishesh, sidomos kur flasim për vendet islamike, si Jordania. Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani dhe Zonja e Parë,

Fatos Nano kapet në Tiranë! Çfarë plani po fsheh? (FOTO
  • 2016-09-29

Fatos Nano kapet në Tiranë! Çfarë plani po fsheh? (FOTO

Ndërsa u panë në korrik duke pushuar në Greqi, së fundmi çifti shikohet në Tiranë. Ish-kryeministri Fatos Nano dhe bashkëshortja e tij Xhoana janë të pandarë, është e vështirë të shikosh njërin prej tyre në një vend dhe të mungojë tjetri. Pas largimit nga skena politike, çifti