Rezultate te kerkimit per termin: +Idajetin

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] idajetin / docs[0] 5 / hits[0] 10 /
No Pic available
  • 2016-08-13

Haxhia: Antenat për hasmat e Haklajve nga SHIK dhe letra për Idajetin

Nga Izet Haxhia Do të bej edhe disa pyetje sot avokat beqirit por të lutem mos u nevrikos se eshte edhe vape e kushedi të ze hipertensioni e na ndodh ndonje gjeme. Ne reagimin tuaj prej nje intelektuali e koke te madhe që je, permend vazhdimisht që më paske lene zotin .per cilin zot e ke fjal

Shqiptari i vrare mori edhe prinderit me vete ne Siri
  • 2014-08-18

Shqiptari i vrare mori edhe prinderit me vete ne Siri

e Diele 17 Gusht 20141626 pm p classwp-caption-text Idajet Balliu 24-vjecari i vrare ne SiribrbrIdajet Balliu 24-vjecari nga Dragostunja e Librazhdit u vra vetem 1 muaj pasi u largua nga Shqiperia drejt Sirise bashke me prinderit e tijbrbr Ata e lane vendin duke braktisur fa

No Pic available
  • 2011-12-05

Udhetar

Romani me i hershem i Sabri Godos mund te quhet takimi i fundit me lexuesin ne vitin 2009 ku u mendua rikthim ne tryezen letrare te shkrimtarit. Behej fjale per romanin Prova e zjarrit i shkruar ne vitet 60 per te cilin Godo eshte shprehur me ne fund shkruhet nje liber ku mund te thuhet si ka qene n

No Pic available
  • 2010-07-04

Eurot false, pergjimet kryqezojne grupin

Tirane- Prokuroria e Tiranes ka perfunduar hetimet dhe derguar per gjykim dosjen hetimore ne ngarkim te dhjete personave te akuzuar per “falsifikim te monedhave” qe vinin nga Bullgaria. Te pandehurit jane Ramazan Shatri, Petrit Marku, Hazir Maci, Lulzim Rakipi, Ftamir Rakipi, Nebi Popa, Avni Haj

No Pic available
  • 2009-06-07

DËSHMIA:Kam dëgjuar se vëllain ma vrau banda e Bares

Ish-kryekomunari i komunës së Kolonjës së Lushnjes rrëfeu dje rrethanat e vrasjes së të vëllait dhe Masar Aliut TIRANË- Ish-kryetari i Komunës Kolonjë, njëkohësisht vëllai i njërit prej viktimave të "bandës" së Lushnjës, Jakup Beqiri, dëshmoi me cilësinë e dëshmitarit të