Rezultate te kerkimit per termin: +Identifikimi

Meta: total 1000 / total_found 6779 / time 0.003 / keyword[0] identifikimi / docs[0] 6779 / hits[0] 7754 /
Me kokë të rruar dhe me pranga, ja grabitësi i vrarë
  • 2019-04-09

Me kokë të rruar dhe me pranga, ja grabitësi i vrarë

Me kokë të rruar, me veshje antiplumb, pranga dhe tymyese me vete, por pa mjet identifikimi me vete. Kjo është vështirësia që po has grupi hetimor për të identifikuar një nga autorët e grabitjes së sotme që mbeti i vrarë gjatë përplasjes me Policinë. Ndërsa po i merren shenjat e gi

Milano/ Çantat me 450 kg marijuanë në makinë, kapet 26-vjeçari shqiptar
  • 2019-04-03

Milano/ Çantat me 450 kg marijuanë në makinë, kapet 26-vjeçari shqiptar

Një djalë shqiptar është ndaluar nga policia në Milano dhe i është sekuestruar një sasi prej 453.5 kg marijuanë. L. R. është kapur në flagrancë në Famagosta mëngjesin e 2 prillit, pasi policia kishte pikasur automjetin e tij duke ecur me shpejtësi të lartë përmes qytetit. Pas një

Pasuri 600 mln dollarë, rrëzohet avioni i supermiliarderes ruse vdes në vend
  • 2019-04-01

Pasuri 600 mln dollarë, rrëzohet avioni i supermiliarderes ruse vdes në vend

Një nga gratë më të pasura të Rusisë, bashkëpronare  e Grupit S7, Natalia Fileva, vdiq të dielën në një aksident ajror në Gjermani. Fileva, 55 vjeç, ishte në bordin e një avioni Epic LT, me një motor me gjashtë vende, i cili u rrëzua dhe u dogj në një fushë pasi iu afrua aeropo

PD zbulon 007-at e policisë: Mbajini mend mafiozët e Rilindjes (FOTO)
  • 2019-03-21

PD zbulon 007-at e policisë: Mbajini mend mafiozët e Rilindjes (FOTO)

#td_uid_1_5c93ff416545b .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/dbc9a5fb-512a-42ce-995f-d085a1ad56a3-80x60.jpg) 0 0 no-repeat; }

Shqipëri-Turqi, publikohen masat për sfidën e Loro Boriçit
  • 2019-03-21

Shqipëri-Turqi, publikohen masat për sfidën e Loro Boriçit

Policia e Shtetit ka shpallur këtë të enjte masat teknike dhe organizative, në bashkëpunim të ngushtë me Drejtorinë Vendore të Policisë së Shkodrës, për të garantuar rendin dhe sigurinë publike, para, gjatë dhe pas zhvillimit të ndeshjes mes përfaqësueseve të Shqipërisë dhe Tu

Pse u ekzekutua menaxheri i VIP-ave? Ja pista kryesore që po hetohet
  • 2019-03-19

Pse u ekzekutua menaxheri i VIP-ave? Ja pista kryesore që po hetohet

Vrasja e Jurgen Kurtit në rrugën Zef Jubani tronditi mbrëmjen e djeshme Tiranën, teksa krismat dhe përgjakja e rrugëve në zonën e Tiranës së Re tashmë duket se janë bërë të zakonshme. 26-vjeçari që mbeti viktimë e atentatit mafioz nuk është personazh i panjohur as për drejtësin

Arrestohen 14 persona për protestën e opozitës
  • 2019-03-17

Arrestohen 14 persona për protestën e opozitës

Arrestohen 14 persona për protestën e opozitës. Protestuesit janë arrestuar pasi kanë goditur me sende të forta policinë para ndërtesës së Parlamentit. Identifikimi i tyre ka ardhur nga kamerat e sigurisë të vendosura në ndërtesën e Parlamentit. Pasditen e djeshme, policia shoqëroi