Rezultate te kerkimit per termin: +Igli +Tare

Total: 1249
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.194Z

Igli Tare, drejtor teknik i Lacios

Tashmë ish-sulmuesi i ka dhënë zyrtarisht lamtumirën futbollit të luajtur dhe ka pranuar ofertën e drejtuesve të Lacios, për të marrë rolin e drejtorit tek Igli Tare ka menduar t’i thotë “Mjaft” futbollit të luajtur. Në një konferencë për shtyp t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.248Z

Igli Tare president i FSHFhellip

Lojtarë shqiptar që luajnë me skuadrat e mëdha europiane janë disa nëse do të rrëmosh në historinë e futbollit shqiptar, por ata që dinë të drejtojnë janë të paktë apo mund të themi se është vetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.571Z

Igli Tare largohet nga skuadra e Lacios

ROMË- Ish-futbollisti i Kombëtares shqiptare, Igli Tare është shkarkuar nga roli i drejtorit sportiv në klubin italian të futbollit, “Lacio”. Lajmi u bë i ditur sot nga faqja zyrtare klubit roman ku shkruhet se “Igli Tare nuk është më drejtor Sportiv i Lacios, pasi ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.836Z

Igli Tare vezhgon Mavraj

Pas 20-vjecarit te Basel Arlind Ajeti Igli Tare po vezhgon nje tjeter shqiptar citon Supersportbr br Mergim Mavraj eshte objektivi i radhes i Drejtorit Sportiv te bardhekaltervebr br 27-vjecari po zhvillon nje sezon te mire meGreuther Furth klubin gjerman qe militon ne Bundesliga 2br br Lajmin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.221Z

Igli Tare kërkon hapësirë te Lacio

Igli Tare kërkon më shumë hapësirë te Lacio. Sulmuesi shqiptar po kalon një moment të mirë dhe këtë e tregoi edhe në testin kundër Gualdo, ku shënoi tre gola. Lacio do të përballet me Kaljarin dhe trajneri Delio Rosi kërkon një vazhdimësi rezultatesh pas fitores së bukur kundër A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.023Z

Igli Tare i jep lamtumirën futbollit

Tiranë- Igli Tare i ka dhënë sot lamtumirën futbollit. Futbollisti gjatë një deklarate për mediat ka thënë se ka pasur një ofertë nga Lacio dhe ka zgjedhur të punojë si drejtor teknik në këtë ekip. Ish kapiteni i kombëtares shqiptare ka luajtur 10 vjet me përfaqësuesen e kuqezin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.256Z

Igli Tare nesër kundër Milanit

Igli Tare është thirur nga trajneri Delio Rosi, për sfidën e nesërme kundër Milanit në ndeshjen e parë të kampionatit italian. Takimi do të luhet në orën 15:00 në stadiumin "San Siro". Ja dhe 20 lojtarët e Lacios: Balota, Beleri, Boneto, Kribari, Foxhia, Ledesma, Makinua, Mauri, Manf

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama