Rezultate te kerkimit per termin: +Igor +Sava

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] igor / docs[0] 1112 / hits[0] 1353 / keyword[1] sava / docs[1] 369 / hits[1] 534 /
VIZart International Watercolor  Amit Kapoor, Igor Sava dhe Prafull e Rajesh Sawant fitojnë çmimin Ismail Lulani
  • 2015-11-25

VIZart International Watercolor Amit Kapoor, Igor Sava dhe Prafull e Rajesh Sawant fitojnë çmimin Ismail Lulani

TIRANË, 25 Nëntor/ATSH-Klajdi Musabelliu/ - "VIZart International Watercolor", Festivali Ndërkombëtar i Akuarelit dhe Bienalja e parë, e cila pasi solli në Shqipëri mbi 165 artistë nga më shumë se 50 vende të botës që ngjyrosën kryeqytetin dhe mbollën edhe fidanët e parë të këtij

Ja lista e emrave të kriminelëve serb të luftës së Kosovës (Dokument)
  • 2015-07-02

Ja lista e emrave të kriminelëve serb të luftës së Kosovës (Dokument)

Në këtë listë gjeni emrat e ushtarakëve apo personave të armatosura për të cilët ka shënime që kanë marrë pjesë në kryerjen e krimeve të rënda si masakrimi, pushkatimi, therrje të popullsisë civile dhe dhunimin e femrave, transmeton Gazeta NewBorn Lista është ndërtuar sipas ras

Lista e kriminelëve të luftës në Kosovë
  • 2013-07-29

Lista e kriminelëve të luftës në Kosovë

Në këtë listë gjeni emrat e ushtarakëve apo personave të armatosura për të cilët ka shënime që kanë marrë pjesë në kryerjen e krimeve të rënda si masakrimi, pushkatimi, therrje të popullsisë civile dhe dhu

No Pic available
  • 2010-01-20

Ja 328 kriminelët serbë gjatë luftës në Kosovë

Prishtinë, 19 Janar NOA Në raportin e mposhtëm, gjenden emrat e 328 kriminelëve serbë që sollën masakra të pashoqe në Kosovë: Rasti: Reçak Sipas dëshmitarëve që mbijetuan krimin, në vrasjen e bashkëfshatarëve të tyre (përveç njësive militare dhe paramilitare serbe) morën