Rezultate te kerkimit per termin: +Igor +Stojanov

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] igor / docs[0] 1112 / hits[0] 1353 / keyword[1] stojanov / docs[1] 41 / hits[1] 58 /
Flesh: Shpaloset kryesia e re e Shëkndija’79
  • 2007-07-02

Flesh: Shpaloset kryesia e re e Shëkndija’79

Skuadra e Shkëndijës pas emërimit të kryetarit të ri të klubit, z.Samet Rasimit, ka shpalosur edhe kryesin komplete. Drejtori i sapozgjedhur i K.F"Shkëndija'79", Idriz Idrizi deklaroi se është i kënaqur për angazhimin në klubin "kuq e zi". "Shkëndija është sinonim i të gjithë sh

Milano, në Tetovë për tre pikë
  • 2007-03-03

Milano, në Tetovë për tre pikë

Kumanovë - Skuadra e Milanos nga Kumanova, është duke përfunduar me fazën përgatitore. Ata ditën e shtunën do të zhvillojnë ndeshjen e parë të stinorit pranveror, ku do të ballafaqohen me Teteksin. Kumanovarët bëjnë të ditur se janë të gatshëm për sfidat që i presin në pranve

Superkupa/ Elbasani, dilemat e formacionit anti-Tirana
  • 2006-08-19

Superkupa/ Elbasani, dilemat e formacionit anti-Tirana

Dilemat e formacionit Te verdheblute ka patur mjaft futbolliste qe kane ardhur, por dhe nga ata qe jane larguar, ndaj dhe ka qene e veshtire per trajnerin Deliu per te patur nje mendim bindes per formacionin, te cilin do te nxjerre sot perballe Tiranes, ne fushen e stadiumit \"Niko Dovana\" te Du