Rezultate te kerkimit per termin: +Ihab +Badawi

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.354Z

Ambasadori i Egjiptit në Francë: Pasaporta egjiptiane i përket një tifozi, jo sulmuesi

Një pasaportë egjiptiane që është gjetur pranë Stade de France i përkiste një tifoz futbolli dhe jo një të dyshuari në sulmet, sipas ambasadorit të Egjiptit në Francë. Ihab Badawi tha se pasaporta i përkiste Waleed Abdel-Razz

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama