Rezultate te kerkimit per termin: +Iker +Kazijas

Total: 46
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.698Z

Iker Kazijas, portieri i vitit 2011

/* */ MADRID, 4 janar 2012 -  Kapiteni i Kombëtares spanjolle dhe i Realit të Madridit, Iker Kazijas, u zgjodh si portieri më i mirë i vitit 2011 nga Federata Ndërkombëtare e Historisë dhe Statistikave të Futbollit (IFFHS). Kazija

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.147Z

Iker Kazijas, tani dhe aktor komik

Kapiteni i Realit të Madridit dhe Kombëtares spanjolle, portieri Iker Kazijas, do të luajë disa skena në komedinë spanjolle “Në pozicion jashtë loje”. Gardiani i bardhë do të jetë protagonist së bashku edhe me Fernado Taheron, një përfaqësues futbolli i kategorive të ulëta,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.801Z

Iker Kazijas tani dhe aktor komik

Kapiteni i Realit te Madridit dhe Kombetares spanjolle portieri Iker Kazijas do te luaje disa skena ne komedine spanjolle Ne pozicion jashte loje. Gardiani i bardhe do te jete protagonist se bashku edhe me Fernado Taheron nje perfaqesues futbolli i kategorive te uleta ne kerkim te nje futbollist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.280Z

Kazijas: “Shusteri është i lumtur”

Iker Kazijas, portieri i Realit të Madridit, u pohoi reporterëve se trajneri Bernd Shuster është i lumtur me gjigantët spanjollë, pavarësisht thashethemeve që e shikojnë trajnerin gjerman drejt largimit nga bankina e "merenguesve". Deklaratat e fundit të Shusterit në kampionatin gjerman t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.016Z

Iker Kazijas, portieri më i mirë i vitit 2010

Spanjolli i Realit të Madridit, Iker Kazijas u përzgjodh si portieri më i mirë i vitit 2010. Klasifikimi është bërë nga Instituti Ndërkombëtar i Historisë dhe Statistikave në Futboll. Portieri i Kombëtares spanjolle, kampion i botës,  ka grumbulluar 304 pikë, duke lënë pas me n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.480Z

  Manchester City i interesuar per Buffon Objektivi i parë është Bugon dhe jo portieri i Real Madrid, Kazijas

Mançester Siti përgënjeshtroi ofertën rekord për portierin e Realit të Madridit, Iker Kazijas, por qëndron i interesuar për atë të Jubentusit, Xhanluixhi Bufon. Lajmi jepet nga gazeta angleze “Times”. E Enjte, 04 Dhjetor 2008  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.862Z

Bufon, portieri më i mirë i historisë

Portieri i Juventusit, Xhanluixhi Bufon, është portieri më i mirë në histori, sipas klasifikimit botëror të portierëve nga Federata Ndërkombëtare e Historisë dhe Statistikave të Futbollit (IFFHS). Bufon me 78 pikë, ka lënë pas Peter Shmajkëllin, ish-portierin e Mançester Junajtit m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama