Rezultate te kerkimit per termin: +Ikni

Total: 724
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.545Z

Ikni pa paguar!

Nga Bledi Mane Ne Shangai te Kines e kam marre kete foto gjate vizites time atje vjeshtes qe shkoi. Dyqani i akulloreve me te mira belge ne bote HagenDaz. Ne krah te arushit lexohet qarte: Nese nuk u ofrohet kuponi largohuni pa paguar. Ka disa dite qe vapes se gushtit po i rriten me teper tempera

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.437Z

BE nuk fal Britaninë: Ikni sa më shpejt!

BE i ka kërkuar Britanisë së Madhe të largohet sa më shpejt nga Bashkimi Europian pasi Brexit triumfoi në referendum. Afatet normale për të përmbyllur gjithë procedurat për Brexit shkojnë deri në 2 vjet, por duket se BE-së i ka sosur durimi dhe kërkon largimin sa më shpejtë të B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.479Z

VIDEO/ Përplasja me policinë: Ikni se ju q* robt!

Policët e Bashkisë së Tiranës patën një përplasje me anëtarët e familjeve Xhafa dhe Xhameta në Kombinat të Tiranës. Banorët pretendojnë se prona po i rrëmbehet pa të drejtë, pasi Bashkia ka vendosur që aty të ndërtohet një shkollë. Pasi nuk kanë rënë dakort me autoritetet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.229Z

IKNI

SHQIPNI TAVOLINASH Ka tri dite qe serish Tirana eshte mbuluar me carcafe blu. Kesaj radhe carcafet nuk flasin per 100-vjetorin e Nene Terezes nen kujdesin e Kryeministrit as per hyrjen ne NATO te nje vendi pa ushtri as per Koha per ndryshim qe e thote nje njeri qe ka 20 vjet qe nuk ndryshon e as pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.780Z

VIDEO/ Rama-gazetarëve: Ore jeni në vete ju, ikni bëni ndonjë punë tjetër se mbetët këtu në shi

Kryetari i PS, Edi Rama njëherësh edhe Kryeministri i vendit ka mbledhur koordinatorët e qarkut Shkodër, Dibër dhe Lezhë. Ka përfunduar takimi i kreut të PS, Edi Rama me koordinatorët e disa qarqeve. Në përfundim të takimit Rama iu përgjigj kështu gazetarëve: Ore jeni në vete ju,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.074Z

BATUTAT/ Gramoz Ruçi thumbon opozitën: Do rrini, apo do ikni mo, uluni se qelepir e keni

Opozita ka paralajmëruar me Edi Palokën, se do të braktiste edhe seancën e sotme. Ai tha në Kuvend, se opozita do të rikthehet në Kuvend vetëm për të votuar dërgimin në kushtetuese të mandatit të Koço Kokëdhimës. Por, atij i është përgjigjur Gramoz Ruçi, që ka bërë ironi m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.116Z

Manjani, kancelarëve: Respektoni qytetarët ose ikni nga puna

Ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka zhvilluar një takim me kancelarët e gjykatave, ku ka përdorur një gjuhë të ashpër në drejtim të tyre. Manjani tha se ka mjaft pakënaqësi në shërbimin gjyqësor, duke u kërkuar që të zgjasin oraret e shërbimit në mënyrë që qytetarët të mo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama