Rezultate te kerkimit per termin: +Ilda +Kashami

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] ilda / docs[0] 711 / hits[0] 1050 / keyword[1] kashami / docs[1] 23 / hits[1] 28 /
No Pic available
  • 2010-11-25

Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi i njohjes se diplomes se fituar jashte vendit ka perfunduar. Tashme kandidateve qe iu eshte ekuivalentuar diploma e

No Pic available
  • 2010-08-05

MASH njeh diplomat e 46 studentëve për muajin gusht

Avushe Zhuka Ministria e Arsimit dhe Shkencës publikon listën e diplomave që janë njohur nga ky institucion për muajin gusht. Bëhet fjalë për 46 studentë , për të cilët, procesi i njohjes së diplomës së fituar jashtë vendit ka përfunduar. Lajmi bëhet i ditur zyrtarisht nga Ministr

No Pic available
  • 2010-08-04

MASH, publikon listën e 46 aplikantëve që u janë njohur diplomat

Ministria e Arsimit publikon listn e aplikantve q u sht njohur diploma e fituar jasht vendit edhe n Shqipri. Ditn e djeshme, Ministria e Arsimit dhe Shkencs kapublike listn e studentve, q u sht njohur diploma e marr jasht vendit nga Sektori i Njohjes s Diplomave. Vlersimi i nivel