Rezultate te kerkimit per termin: +Ilia +Papajanin

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] ilia / docs[0] 2695 / hits[0] 5531 / keyword[1] papajanin / docs[1] 17 / hits[1] 18 /
Kishte 42.5 kg kanabis në makinë, arrestohet 46 vjeçarin në Fier
  • 2017-03-12

Kishte 42.5 kg kanabis në makinë, arrestohet 46 vjeçarin në Fier

Policia e Fierit vuri në pranga një 46 vjeçar në mëngjesin e sotëm pasi akuzohet për prodhimi dhe shitja të lëndëve narkotike. Uniformat blu arrestuan Ilia Papajanin, 46 vjeç, banues në  Tiranë. Ndalimi i tij u bë pasi gjatë kontrollit në mjetin e tij u gjetën në bagazh 42.5 k