Rezultate te kerkimit per termin: +Ilir +Gjoni

Meta: total 1000 / total_found 1819 / time 0.003 / keyword[0] ilir / docs[0] 58832 / hits[0] 102385 / keyword[1] gjoni / docs[1] 7839 / hits[1] 14293 /
Juntë ushtarake, Rama  Ralf Gjonit: Mos u shqetëso për Presidentin, shiko bojën!
  • 2019-04-03

Juntë ushtarake, Rama Ralf Gjonit: Mos u shqetëso për Presidentin, shiko bojën!

Opozita e re dhe deputeti i LSI Ralf Gjoni ishin dy shënjestrat e kryeministrit Edi Rama gjatë fjalës që ai mbajti sot në foltoren e Kuvendit. Kreu i qeverisë përdori bojën për të ironizuar Gjonin, teksa e ngushëlloi duke i kujtuar se të dy janë viktima të një akti të tillë. Replika

No Pic available
  • 2019-03-22

Është kundërshtari i, Kryemadhi zbulon kush e ka sulmuar Ralf Gjonin

Ralf Gjoni pas betimit në Kuvend, në daljen e parë për mediat si deputeti më i ri i LSi e sulmoi indirekt kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi duke thënë se është kundër lidershipit të kësaj force politike që mbështet dhunën dhe politikën e çizmes dhe bojës. Deklarata e Gjonit, duket

Kush është kamikazi që u urdhërua ta sulmojë me bojë? Ralf Gjoni ka një përgjigje
  • 2019-03-21

Kush është kamikazi që u urdhërua ta sulmojë me bojë? Ralf Gjoni ka një përgjigje

Deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë, Ralf Gjoni u sulmua sot me bojë të kuqe nga një djalë i ri. Gjatë një interviste, ai e cilësoi sulmin si një akt rrugaçërie. Madje ai tha se ka dijeni se kush e urdhëroi sulmin. Besoj se edhe ju e dini shumë mirë se kush e urdhëroi sulmin

Deputeti i 94-t, a do e votojë Ralf Gjoni shkarkimin e Presidentit?
  • 2019-03-21

Deputeti i 94-t, a do e votojë Ralf Gjoni shkarkimin e Presidentit?

Ish-këshilltari i Ilir Metës, në kohën kur Presidenti drejtonte Kuvendin e Shqipërisë, Ralf Gjoni u betua sot si deputet në Parlament, pasi më parë kishte refuzuar të digjte mandatin siç bëri LSI. Për ironi të fatit, Gjoni e çon numrin total të deputetëve në Kuvend në 94, aq sa vo

Ralf Gjoni sulmon Kryemadhin: LSI e marrë peng, parti e çizmes dhe dhunës
  • 2019-03-21

Ralf Gjoni sulmon Kryemadhin: LSI e marrë peng, parti e çizmes dhe dhunës

Deputeti i ri LSI-së, Ralf Gjoni, i cili u sulmua sot me bojë të kuqe në dalje të banesës së tij nga militantë të opozitës, ka folur për mediat pasi ka lënë sallën e kuvendit në orën 16:30. Pas betimit si deputet, Gjoni është pyetur nëse është hakmarrë ndaj LSI-së, që e kisht

No Pic available
  • 2019-03-16

A po kërcënon Kryemadhi deputetin e ri të LSI-së?

Monika Kryemadhi flet edhe për deputetët që e tradhtuan dhe pranuan mandatin e deputetit. Ajo tha se nuk është e nevojshme që të konsumohet kohë për të folur për persona të tillë. Gjithashtu, Kryemadhi u ndal tek njeriu i besuar i Ilir Metës, Ralf Gjoni, duke thënë se ai nuk është

Ish-këshilltari i Metës tradhton LSI, kërkon mandatin në KQZ
  • 2019-03-12

Ish-këshilltari i Metës tradhton LSI, kërkon mandatin në KQZ

Një tjetër kandidat për deputet në listat shumemërore të LSI-së ka tradhtuar Monika Kryemadhin, duke mos ju bindur vendimit të partisë për djegien e mandatit. Ish-këshilltari i Presidentit Ilir Meta në kohën kur drejtonte Kuvendin e Shqipërisë, Ralf Gjoni ka dorëzuar sot në KQZ, for