Rezultate te kerkimit per termin: +Ilir +Met

Total: 1574
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.489Z

Muhaxhiri: Vizita e Ilir Metës në Kosovë pa rezultate

Analisti i çështjeve politike, Artan Muhaxhiri, ka folur për Indeksonline në lidhje me vizitën e kyeparlamentarit të Shqipërisë, Ilir Meta, në Kosovës, dhe ndikimin që ai mund të ketë në takimin me opozitën. Muhaxhiri thot&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.812Z

Ndoka: Kuvendi si pronë privatee Ilir Metës, mazhorancë në kaos

TIRANE- Kreu i PDK Nard Ndoka ka reaguar lidhur me seancën e sotme parlamentare, duke u shprehur se “Kuvendi vepron si pronë private e Ilir Metës”. Në një postim në rrjetin social “Facebook”, deputeti Ndoka shkruan se në prezenca e tij sot n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.556Z

PD: Maska hipokrite i shkon Ilir Metës, jo Kryetarit të Kuvendit të Shqipërisë

TIRANE-Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Edi Paloka, në një deklaratë për mediat ditën e premten, bëri përgjegjës kreun e parlamentit për degradimin që Rama u ka bërë seancave plenare. Paloka tha se “Krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.243Z

Kukës, Ilir Metës i akordohet titulli “Qytetar Nderi”

KUKES - Këshilli Bashkiak i Kukësit miratoi vendimin për akordimin e titullit “Qytetar Nderi” për kryetarin e Kuvendit, Ilir Meta. Mësohet se titulli do t’i dorëzohet Metës në datën 16 prill, për kontributin e dhënë pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.361Z

Video Meta- Prifti, PS:Kuvendi t’i heqë imunitetin Ilir Metës

TIRANE- Deputeti i PS-së, njëherësh edhe sekretar i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla kërkoi dje, mbledhjen urgjente të parlamentit për t’i hequr imunitetin, Ilir Metës. “Brenda 24 orëve duhet të mblidhet Kuvendi i Shqip&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.593Z

Thaçi u takua me Ilir Metën në Prishtinë

Zv.kryeministri Hashim Thaçi është takuar sot me Kryetarin e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta. Thaçi ka thënë se ishte kënaqësi që të pija kafenë e mëngjesit në Prishtinë bashkë me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:44.516Z

Tiranë, shtyhet seanca gjyqësore ndaj Ilir Metës

TIRANE - Shtyhet sërish seanca gjyqësore në ngarkim të kryetarit të LSI-së, Ilir Meta, në Gjykatën e Lartë. Në seancën e sotme, Prokuroria dhe avokatët mbrojtës prezantuan pyetjet e tyre, në lidhje me akt/ekspertimin e videos &ldq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama