Rezultate te kerkimit per termin: +IlirMeta

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.928Z

Samiti i Diasporës/ Meta: Të ngrihemi mbi interesat afatshkurtra për integrimin në BE

Në Lezhë po mbahen punimet e Samitit të II të Diasporës dhe në takim nuk ka munguar as Presidenti Ilir Meta, i cili ka dhënë një mesazh të fortë për qytetarët, por që indirekt shkon edhe për klasën politike në kushtet e tensionit që ka mbërthyer vendin. Duke sjellë në kujtesë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.511Z

Meta i plotëson dëshirën Topallit, i jep një zyrë të posaçme në Kuvend

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta ka vendosur që ti japë një zyrë të posaçme paraardhëses së tij, Jozefina Topalli. Ky vendim i Metës erdhi pas kërkesës së Topallit për të pasur një zyrë të saj në ambientet e Kuvendit. Zyra e cila tashmë i përket Topalli ndodhet në katin e tretë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.494Z

Gjebrea, Arvizu dhe Meta, rafting në Skrapar

Transmetuar më 06.06.2014 - 21:13 Prezantuesi i njohur Ardit Gjebrea, Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Alexander Arvizu dhe Kreu i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta, kanë praktikuar bashkë në Skr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.300Z

Videoja, Ilir Meta del në gjyq më 20 qershor

TIRANE- Ish-zv/kryeministri IlirMeta do të ulet në bankën e të pandehurve në Gjykatën e Lartë, në 20 qershor 2011. Gjykata e Lartë, e cila ka në dorë dosjen penale ndaj deputetit Ilir Meta, caktoi dhe datën e parë të nisjes së procesit penal ndaj tij. Ish-ministri i Jashtëm, Meta ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.324Z

Ilir Meta përshendet arritjen e Marrëveshjes historike midis Kosovës dhe Serbisë

Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, përshëndeti sot arritjen e marrëveshjes midis Kosovës dhe Serbisë, duke e cilësuar atë si një hap të përmasave historike mes dy vendeve. IlirMeta tha: “Në emër të Lëvizjes Socialiste për Integrim, dëshiroj të shpreh vlerës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.398Z

Meta: Një takim tjetër Rama-Berisha, i domosdoshëm për konsensusin

Ilir Meta / Foto arkiv LSI-ja e cilëson të domosdoshëm një tjetër takim mes krerëve të PS-së dhe PD-së, Rama dhe Meta, për gjetjen e konsensusit për presidentin. Kur kanë mbetur vetëm 48 orë nga raundi i katërt, IlirMeta deklaron se konsensusi është i vështirë, por jo i pamundur,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama