Rezultate te kerkimit per termin: +IlirMeta

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] ilirmeta / docs[0] 4 / hits[0] 4 /
Gjebrea, Arvizu dhe Meta, rafting në Skrapar
  • 2014-06-07

Gjebrea, Arvizu dhe Meta, rafting në Skrapar

Transmetuar më 06.06.2014 - 21:13 Prezantuesi i njohur Ardit Gjebrea, Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Alexander Arvizu dhe Kreu i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta, kanë praktikuar bashkë në Skr

No Pic available
  • 2013-04-19

Ilir Meta përshendet arritjen e Marrëveshjes historike midis Kosovës dhe Serbisë

Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, përshëndeti sot arritjen e marrëveshjes midis Kosovës dhe Serbisë, duke e cilësuar atë si një hap të përmasave historike mes dy vendeve. IlirMeta tha: “Në emër të Lëvizjes Socialiste për Integrim, dëshiroj të shpreh vlerës

No Pic available
  • 2012-06-09

Meta: Një takim tjetër Rama-Berisha, i domosdoshëm për konsensusin

Ilir Meta / Foto arkiv LSI-ja e cilëson të domosdoshëm një tjetër takim mes krerëve të PS-së dhe PD-së, Rama dhe Meta, për gjetjen e konsensusit për presidentin. Kur kanë mbetur vetëm 48 orë nga raundi i katërt, IlirMeta deklaron se konsensusi është i vështirë, por jo i pamundur,

No Pic available
  • 2011-06-01

Videoja, Ilir Meta del në gjyq më 20 qershor

TIRANE- Ish-zv/kryeministri IlirMeta do të ulet në bankën e të pandehurve në Gjykatën e Lartë, në 20 qershor 2011. Gjykata e Lartë, e cila ka në dorë dosjen penale ndaj deputetit Ilir Meta, caktoi dhe datën e parë të nisjes së procesit penal ndaj tij. Ish-ministri i Jashtëm, Meta ës