Rezultate te kerkimit per termin: +Ilir

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.170Z

Lirohet Ilir Tolaj

Ish-sekretari permanent Ilir Tolaj është liruar nga paraburgimi dhe do të qëndrojë në arrest shtëpiak. Burime të Indeksonline të afërta me rastin e Ilir Tolajt kanë bërë të ditur se Ilir Tolaj është liruar në arres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.764Z

Përse Ilir Meta

Nga Elton METAJ Ilir Meta u shpall fitues i anketës Njeriu i Vitit, organizuar si çdo vit nga gazeta Tirana Observer. Për kreun e Kuvendit kishte një konsensus të gjerë të votuesve, duke e përcaktuar atë si politikanin e vitit. Në fakt 2013-ta ka qenë një vit jo i zakontë dhe i vështi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.675Z

Ilir Meta:Qetesohuni!

Ilir Meta duke hyrë në mbledhjen e LSI, por fotografi ka kapur një moment artistik, kur kanë qenë duke u ulur, porse interpretohet sipas deshirës!

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.917Z

Grushte për votat në KQZ, Ilir Gjoni: më goditi vëllai i ilir Kokonës

TIRANE – Deputeti i Partisë Socialiste, Ilir Gjoni dhe vëllai i kryetarit të Njësisë Bashkiake Nr. 3 në Tiranë, denoncuan njëri-tjetrin për ushtrim dhune pas një sherri që patën mes tyre lidhur me numërimin e votave në KQZ. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, rreth orës 21:3

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.430Z

Profili i Ilir Metës

Ilir Meta nuk është rastësisht në politikë. 48-vjeçari, Presidenti më i ri në historinë e Shqipërisë, ishte vetëm 21 vjeç në vjeshtën e vitit 1990, kur u bë pjesë e lëvizjes studentore që çoi në rrëzimin e regjimit komunist. Ai ishte në takimin që studentët bënë me Ramiz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.060Z

Londer zhduket Ilir Kumbaro

Gjykata Britanike leshoi urdher-arrestin pasi Kumbaroja nuk mori pjese ne seancen degjimore Rendohet akoma me shume pozita e Ilir Kumbaros ish-funksionar i sherbimit sekret shqiptar i akuzuar nga prokuroria si nje nga autoret e rrembimit dhe me pas i zhdukjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.998Z

Një krim ndaj Ilir Metës, me votën e Ilir Metës

Nga Mero Baze Komisioni i Ligjeve në Kuvendin e Shqipërisë ka bërë sot një provokim të rëndë politik, duke pranuar kërkesën e Partisë Republikane për të marrë anëtarin e KQZ-së, që tashmë e ka LSI, në cilësinë e ish- partisë së dytë parlamentare në pushtet.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama