Rezultate te kerkimit per termin: +Ilirian +Inovacionin

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.566Z

Kryesocialisti zyrtarizon ministrat qe do te qeverisin vendin

Postet e ministrave në Qeverinë Rama janë ndarë vetëm mes PS-së dhe LSI-së, duke perjashtuar aleatet e tjere. Pjesa më e madhe janë të rinj ndërsa vetë Kryeministri i ardhshëm pohoi se ata me më shumë eksperience, ka zgjedhur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.593Z

Projektet për Europën e vitit 2020

21-10-2012 / Nga Ilirian Dahri “Këshilli Europian fton ligjvënësit që të përshpejtojnë punën mbi propozimet relative për një mekanizëm monitorues unik me objektivin për të rënë dakord mbi kuadrin ligjor brenda dat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.158Z

Bashkimi Europian dhe propozimet e rritjes ekonomike

25-11-2012 / Nga Ilirian Dahri Është mbyllur pa një marrëveshje konkrete takimi i jashtëzakonshëm i zhvilluar në Bruksel që i kushtohej bilancit. Në fund të takimit 27 vendet i janë bashkuar fjalës së Zhan Klod Junker sipas t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.220Z

100 ditët e para të qeverisë, Naço: Mendojmë e punojmë si skuadër. I mbajmë premtimet

TIRANE – Kryeministri Edi Rama dhe ministrat e kabinetit qeverisës, po prezantojnë në Teatrin e Operas dhe Baletit arritjet në këto 100 ditë të para të qeverisjes. Zv/kryeministrit Niko Peleshi, moderator i këtij aktiviteti, u shpreh se qeveria e re gjatë këtyre ditëve solli një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.253Z

AKCE dhe MITIK ndajnë çmimet e konkursit për nënshkrimin elektronik. Ministri Pollo: Për një internet të sigurt  

U zhvillua sot në ambientet e Hotel “Rogner” ceremonia e dorëzimit të çmimeve disa studentëve të Fakultetit të Shkencave Natyrore, UT, për punimet e tyre Master, me temë mbi nënshkrimin elektronik.   Të pranishëm n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.271Z

100 ditët e qeverisë, me 100 marrëzira

23-12-2013 / Gazeta 55 Bilanci është shumë i thjeshtë, vetëm mashtrime, shkelje premtimesh, shkelje ligjesh dhe paciptësi në përmbushjen e axhendës private për gosti, pasurim e hakmarrje. Në një hark të shkurtër kohor, shqip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.221Z

Qeveria: Ja çfarë bëmë në 100 ditë. Rama: Guri i parë i themelit të mirëqeverisjes

TIRANE – Kryeministri Edi Rama dhe ministrat e kabinetit qeverisës, prezantuan sot në Teatrin e Operas dhe Baletit arritjet në këto 100 ditë të para të qeverisjes, pas fitores së Aleancës për Shqipërinë Europiane në zgjedhjet parlamentare të 23 qershorit. Zv/kryeministrit Niko P

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama