Rezultate te kerkimit per termin: +Ilirjan +Mujo

Meta: total 24 / total_found 24 / time 0.000 / keyword[0] ilirjan / docs[0] 2490 / hits[0] 3652 / keyword[1] mujo / docs[1] 869 / hits[1] 1227 /
No Pic available
  • 2016-05-24

PS publikon listën, ja kandidatët për kryetar të PS në rrethe

PS socialiste ka publikuar në orët e vona listën e kandidatëve për Kryetar në Partinë Socialiste të bashkive ku ata aderojnë. Bie në sy se në Tiranë nuk do ketë kandidatura,  pasi pritet të funksionojë me kryetar për çdo njësi administrative. Për Bashkitë e tjera të vendit kand

No Pic available
  • 2016-05-24

PS publikon listën, ja kandidatët për kryetar partie në rrethe

Kryesia e PS përzgjodhi nën drejtimin e kryetarit Edi Rama emrat e kandidatëve për drejtuesit e rinj në bashkitë  e vendit. Zgjedhjet për kryetarin e PS do të nisin të mërkurën në Fier dhe do të përmbyllen të diel. Tirana, bashkia më e madhe në vend nuk ka emrin që do të zëvend

No Pic available
  • 2016-05-23

PS publikon listën me kandidatët për zgjedhjet në 61 Bashkitë

Tiranë, PS socialiste ka publikuar në orët e vona listën e kandidatëve për Kryetar në Partinë Socialiste të bashkive ku ata aderojnë. Bie në sy se në Tiranë nuk do ketë kandidatura,  pasi pritet të funksionojë me kryetar për çdo njësi administrative. Për Bashkitë e tjera të ve

Sot 25-vjetori/ Ja kush janë 343 njerëzit që themeluan PD-në (Emrat)
  • 2015-12-12

Sot 25-vjetori/ Ja kush janë 343 njerëzit që themeluan PD-në (Emrat)

Azem Hajdari, Sali Berisha, Gramoz Pashko Partia Demokratike mban në themele plot 343 figura nga fusha të ndryshme sociale. 25 vite më parë, këto figura vendosën të themelonin një forcë ndryshe nga çfarë ishte servirur në atë kohë, e cila do të ndryshonte rrënjësisht regjimin qeveri

Emrat e këshilltarëve të rinj  në bashkitë kryesore
  • 2015-06-27

Emrat e këshilltarëve të rinj në bashkitë kryesore

Lista e Tiranës, Elbasanit, Vlorës, Durrësit, Korçës, Gjirokastrës, Fierit, Vlorës, Beratit, Kukësit, Dibrës dhe Lezhës Ka përfunduar procesi i numërimit të votave për anëtarët e Këshillit Bashkiak në të gjitha bashkitë e vendit me përjashtim të asaj të Shkodrës dhe Malësis

Ja 1667 emrat qe kane gati legalizimet ne zonen e Kenetes
  • 2015-04-15

Ja 1667 emrat qe kane gati legalizimet ne zonen e Kenetes

ALUIZNI ka bere te ditur sot se "Qytetareve te paraqitur ne liste u kerkohet te vijne prane zyrave te ALUZINI - t Durres per te terhequr faturat e parceles ndertimore te pregatitura nga ana jone dhe te kryejne pagesen e saj, ne menyre qe te vijoje procedura per pajisje me leje legalizimi dhe dergim

No Pic available
  • 2013-12-12

PD, ikën 332 firmatarëtë themelimit në 23 vjet

TIRANE- Plot 23 vite më parë, në Qytetin Studenti do marrte jetë krijimi i të parës forcë opozitare, PD që në mëngjesin e 12 dhjetorit ‘90 do shpallej zyrtarisht. Janë bërë shumë spekulime kush ishte i pari që hodhi i i