Rezultate te kerkimit per termin: +Ilirjan +Sula

Meta: total 141 / total_found 141 / time 0.000 / keyword[0] ilirjan / docs[0] 2525 / hits[0] 3708 / keyword[1] sula / docs[1] 3023 / hits[1] 5666 /
Shpërndahen sot 120 banesa për familje të pastreha, ja lista e përfituesve
  • 2018-01-31

Shpërndahen sot 120 banesa për familje të pastreha, ja lista e përfituesve

Problemi i strehimit për rreth 120 familje në nevojë, të prekura kryesisht nga zbatimi i projektit të rehabilitimit të Lumit Tirana dhe familje të tjera të komunitet rom do të marrë zgjidhje. Këshilli Bashkiak do të miratojë sot projektvendimin për dhënien në huamarrje pa pagesë të

No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m

No Pic available
  • 2017-03-22

Shisnin kokainë e heroinë, dy vëllezër shqiptarë kontrollonin tregun në Toskana

Policia italiane ka ezekutuar gjatë ditës së sotme mega operacionin antidrogë i cili çoi në shkatërrimin e një organizate kriminale shqiptare që merrej me përpunimin dhe trafikimin e kokainës dhe heroinës. Organizata e njohur si klani “Kasa” drejtohej nga dy vëllezërit

Dy vëllezër shqiptarë kontrollonin tregun e drogës në Toskana
  • 2017-03-22

Dy vëllezër shqiptarë kontrollonin tregun e drogës në Toskana

Policia italiane ka ezekutuar gjatë ditës së sotme mega operacionin antidrogë i cili çoi në shkatërrimin e një organizate kriminale shqiptare që merrej me përpunimin dhe trafikimin e kokainës dhe heroinës. Organizata e njohur si klani “Kasa” drejtohej nga dy vëllezërit

No Pic available
  • 2017-03-22

Itali, perandoria e dy vëllezërve shqiptarë të kokainë e heroinës

Dy vëllezër shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane gjatë ditës së sotme, ndërsa kishin ngritur një organizatë të fuqishme të shitjes së drogës në zonën e Livornos. Në krye të grupit qëndronin vëllezërit Kastriot dhe Shkëlzen Kasa, të cilët si bazë të tyre kishin shit

No Pic available
  • 2016-12-05

EMRAT/ Këta janë 260 drejtuesit e rinj të LSI-së

Pas votimit në Konventën Kombëtare Zgjedhore të Lëvizjes Socialiste për Integrim kanë dalë edhe fituesit e anëtarëve të zgjedhur të Komitetit Drejtues Kombëtar. Në përfundim të procesit të votimit elektronik, mbajtur për dy ditë me radhë në Pallatin e Sportit, Asllan Rusi në Ti