Rezultate te kerkimit per termin: +Ilirjan

Meta: total 1000 / total_found 2525 / time 0.001 / keyword[0] ilirjan / docs[0] 2525 / hits[0] 3708 /
Shqiptarët janë të tmerrshëm dhe mbretër të kokainës
  • 2019-03-12

Shqiptarët janë të tmerrshëm dhe mbretër të kokainës

Po ju tregojmë historinë se si gangsterët shqiptarë ultra të dhunshëm mbërritën në Britani për të kontrolluar trafiqet e paligjshme të prostitucionit duke marrë nën kontroll një treg multi-milionësh të kokainës duke u bërë kriminelët më të frikshëm. Nga Jake Ryan, Reporter i

No Pic available
  • 2019-01-29

Grabiti me armë çiftin e moshuar në Memaliaj, autori kapet në

Ka zgjatur rreth një javë arratia e Ilirjan Korbit, i cili është identifikuar nga policia si autor i grabitjes së dhunshme që ndodhi më 22 janar në qytetin e Memaliajt. 29-vjeçari nga Paskuqani është arrestuar sot në qytetin e Shkodrës, teksa akuzohet se grabiti me dhunë çiftin e të

Në det për patrullim, kolegët e çojnë pajetë në spital policin e kufirit (EMRI)
  • 2019-01-13

Në det për patrullim, kolegët e çojnë pajetë në spital policin e kufirit (EMRI)

Një punonjës i skafit të Policisë Kufitare Sarandë, që patrullonte detin Jon, ka ndërruar jetë mëngjesin e sotshëm në rrethana të panjohura. Viktima Ilirjan Goga, kishte dalë në det për kontrollin e kufirit, por sipas shokëve të tij rreth orës 04:00 ai nuk ishte ndier mirë. Ende n

Vol-Vo 4, lirohen nga burgu dy ish-deputetët socialistë
  • 2018-11-15

Vol-Vo 4, lirohen nga burgu dy ish-deputetët socialistë

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda, ka liruar sot nga burgu dy ish-deputetët e Partisë Socialiste, Arben Ndoka dhe Arben Çuko. Pas vlerësimit të masës së sigurisë, Apeli ka caktuar arrest shtëpie për ish-drejtorin e përgjithshëm të Burgjeve Çuko  dhe ish-deputetin Ndoka të arrest

Blindohen Krimet e Rënda, nis seanca për grupin Avdyli dhe ish-deputetët
  • 2018-10-24

Blindohen Krimet e Rënda, nis seanca për grupin Avdyli dhe ish-deputetët

Plot 27 të arrestuar kanë dalë sot para gjyqtarëve në Gjykatën e Krimeve të Rënda për tu njohur me masën e sigurisë. Mësohet se grupi Avdyli që u ndalua për drogë, dhe ish deputetët Arben Çuko e Arben Ndoka që u arrestuan për korrupsion dhe tjetërsim pronash janë gjykuar bashkë

No Pic available
  • 2018-10-22

Arrestimet e bujshme, policia dhe prokuroria publikojnë emrat

Policia e Shtetit nën drejtimin e Prokurorisë për Krimet e Rënda dhe në bashkëpunim me agjenci të tjera ligjzbatuese kanë finalizuar përgjatë orëve të fundit një mega Operacion të koduar VOL-VO 4, të shtirë në 12 qytete nga Hasi deri në Sarandë ku janë goditur anëtarë nga 4 gr

Kiçi dhe Niçja, ja të gjitha nofkat e të fortëve nga Shijaku
  • 2018-10-22

Kiçi dhe Niçja, ja të gjitha nofkat e të fortëve nga Shijaku

Megaoperacioni policor që u zhvillua mbrëmë pas hetimeve dhe përgjimeve që kanë zgjatur rreth 2 vite, më së shumti ka qenë i përqendruar në goditjen e grupit Avdyli nga Shijaku, teksa vetëm nga një familje kanë përfunduar në pranga 3 vëllezër. Edhe në listën e të arrestuarve që