Rezultate te kerkimit per termin: +Iljazaj

Meta: total 17 / total_found 17 / time 0.000 / keyword[0] iljazaj / docs[0] 17 / hits[0] 30 /
ARMO arkëton miliarda, kush i mban peng pagat e naftëtarëve?!
  • 2019-04-08

ARMO arkëton miliarda, kush i mban peng pagat e naftëtarëve?!

Problemet për naftëtarët e kompanisë ARMO duket se nuk mbarojnë kurrë. Prej disa muajsh, puna në uzinën e Ballshit dhe në rafinerinë e Fierit vijon e pandërprerë dhe protestat e naftëtarëve duket se janë lënë pas, por, problemet e vjetra kanë mbetur ende pa zgjidhje. Rreth 1 mijë

Rama e shkarkoi si halabak, të tjera skandale nga kreu i Hipotekës në Durrës
  • 2019-01-24

Rama e shkarkoi si halabak, të tjera skandale nga kreu i Hipotekës në Durrës

Kryeministri Edi Rama në aktivitetin e përjavshëm të Bashkëqeverisjes, njoftoi shkarkimin e drejtorit të Hipotekës në Durrës, të cilin një ditë më parë emisioni Fiks Fare e kishte denoncuar për një skandal me pronat, ku luante ping-pong me qytetarin Albert Doda, e për më tepër i k

I besuari i halabakut që shkarkoi Rama kërcënon denoncuesin
  • 2019-01-24

I besuari i halabakut që shkarkoi Rama kërcënon denoncuesin

Kryeministri Edi Rama dje në aktivitetin e përjavshëm të Bashkëqeverisjes, njoftoi shkarkimin e drejtorit të Hipotekës në Durrës, të cilin emisioni Fiks Fare e denoncoi për një skandal me pronat, ku luante ping-pong me qytetarin Albert Doda, e për më tepër i kishte thënë atij që ha

10 personat më të pasur në Shqipëri
  • 2018-10-12

10 personat më të pasur në Shqipëri

Samir Mane u vlerësua si njeriu më i pasur në Shqipëri. Sipas studimit të Institutit Europian Pashko për 10 super të pasurit në vendin tonë, në vend të dytë të fitimit për vitin 2017 është Shefqet Kastrati, i cili pasohet nga Grigor Joti. Biznesmeni Rrok Gjoka mban vendin e katërt.

Ema Andrea lexon rreshta nga bukuria plastike e Gilman Bakallit
  • 2017-12-09

Ema Andrea lexon rreshta nga bukuria plastike e Gilman Bakallit

Lexime dhe kujtime… për intelektualin që mungon. Duke marrë shkas nga thelbi i librit më të ri të Gilman Bakallit Alfabeti i tranzicionit, mungesa e intelektualit në shoqërinë shqiptare, për të kujtuar ndryshe, pedagogun dhe intelektualin e angazhuar Bakalli që u nda nga jeta një

No Pic available
  • 2017-10-30

Iljazaj: Fushatat elektorale nuk bazohen më mbi programe por batuta

Pedagogu i UET-së, Ervis Iljazaj i ftuar në Tonight Ilva Tare, thotë se falë mediave sociale, politikanët nuk bëjnë më fushata elektorale me programe, por me batuta. Iljazaj: Hapësira publike ka qenë racionale me tv, gazetat print. Tashmë, hapësira publike është kthyer në hapësirën

Çili, analisti që e njohin të gjithë. Për Erli Muratin kanë mendim pozitiv
  • 2017-09-11

Çili, analisti që e njohin të gjithë. Për Erli Muratin kanë mendim pozitiv

Henri Çili figuron si analisti më i njohur nga shqiptarët që kanë ndjekur TV Ora News, ndërsa Erli Murati është analisti për të cilin publiku shqiptar ka mendim më pozitiv në rradhën e analistëve të Ora News. Të dhënat u publikuan nga sondazhi i IPR Marketing. Pyetja: I njeh..? Cili