Rezultate te kerkimit per termin: +Iluzionisti

Total: 29
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.801Z

Iluzionisti Nadir Murra, aktor në filmat hard porno

TIRANE- Iluzionisti i mirënjohur Nadir Mura duket se nuk ka luajtur vetëm në filmat aksion, por ka qenë i pranishëm edhe në filma erotik. Një prej tyre, ku shfaqet Murra është filmi i vitit 2002, “Prive”, i cili flet për një ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.633Z

Iluzionisti spanjoll bën bashkë magjinë me teknologjinë

Iluzionisti spanjoll, Jorge Blass, po i sjell një lloj tjetër magjie skenës botërore, pasi ka bërë pjesë të saj edhe teknologjinë. Sipas tij, kjo është një strategji e re që ka impresionuar edhe vetë mbretin e magjisë botërore, David Copperfield, që bleu të drejtën nga Blass për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.434Z

Iluzionistit i shkon numri gabim, përfundon në spital

Share Një iluzionist rus, Ilya Safronov, u dërgua me shpejtësi në spital pasi gëlltiti një grep të hollë, ndërkohë që po performonte përpara kamerave të një televizioni ukrainas. Ai po realizonte numrin magjik me grepin dhe brisqet, ndërkohë që ekipi i xhirimit vuri re se diçka n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.334Z

Iluzionet e Matoshit në një album

Iluzionisti Sami Matoshi gjithë përvojën e tij e ka përfshirë në një album. Pak ditë më parë në një panel miqsh e të ftuar, iluzionisti ka treguar natyrën e punës së tij të përmbledhur si përvojë sugjestionues në një libër memorie. Matoshi e sjell këtë album pas një eksper

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.487Z

Iluzionisti anglez i qëlloi krejt: Lojtari më i ri do të shënoi në minutën e 113-të (Video)

Ka pasur shumë parashikime se kush mund ta fitojë titullin e kampionit në Botërorin që përfundoi mbrëmë në Brazil. Nuk ka qenë numër i vogël që e kanë parashikuar Gjermaninë si fituese. Por, nëse nuk mund ta quajmë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.158Z

Vrasja në Shkodër, Noka: Çu bë me 4 klanet kriminale që citoi ambasadori i SHBA?

Pas atentatit me vdekje te dy vëllezërve Bilali sot në Shkodër, drejtuesi politik i PD në këtë qark, Flamur Noka ka reaguar në Facebook duke kërkuar që shteti të gjejë autorët. Noka hedh akuza të forta në drejtim të Kryeministrit Edi Rama, ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.458Z

Sami Matoshi në turrën e druve

13/04/2005  Iluzionisti Sami Matoshi ka vendosur të befasojë publikun këtë herë. Të përsërisë historinë e njohur të “turrës së druve” po pa herezi. Thjesht për të përcjellë atmosferën e spektaklit, këtë të diel në kodrat e Liqenit Artificial në Tiranë, pritet t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama