Rezultate te kerkimit per termin: +Image

Meta: total 269 / total_found 269 / time 0.000 / keyword[0] image / docs[0] 269 / hits[0] 755 /
Spektakolare në Irlandë, ja si vidhet bankomati me eskavator në 4 minuta (VIDEO)
  • 2019-04-10

Spektakolare në Irlandë, ja si vidhet bankomati me eskavator në 4 minuta (VIDEO)

#td_uid_2_5cae44b26f8ae .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/106336251_atmstolenindungiven-80x60.jpg) 0 0 no-repeat; }

Bulevardi i Ri/ Banorët  gurë e lopata ndaj policisë e fadromave te Bregu i Lumit (FOTO)
  • 2019-04-08

Bulevardi i Ri/ Banorët gurë e lopata ndaj policisë e fadromave te Bregu i Lumit (FOTO)

Prej mëse dy orësh banorët e Bregut të Lumit në kryeqytet janë duke protestuar kundër shembjes së banesave të tyre, ndërkohë që në terren kanë zbarkuar fadromat e INUK dhe qindra forca policie për të mbarëvjatur procesin. Në momentin që fadromat janë ndezur për të nisur prishje

Çpo ndodh te Bregu i Lumit? Bashkohet Astiri, vazhdojnë përleshjet (VIDEO)
  • 2019-04-08

Çpo ndodh te Bregu i Lumit? Bashkohet Astiri, vazhdojnë përleshjet (VIDEO)

#td_uid_1_5caba3ba72166 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/WhatsApp-Image-2019-04-08-at-13.02.09-80x60.jpeg) 0 0 no-repeat; }

Klevis Balliu nxit protestuesit, nis me përplasje protesta e opozitës
  • 2019-04-03

Klevis Balliu nxit protestuesit, nis me përplasje protesta e opozitës

Ka nisur me përplasje tek Ministria e Brendshme, protesta e radhës e opozitës. Qytetarë dhe simpatizantë të mbledhur para ministrisë kanë nisur tentativat për të çarë kordonin e sigurisë, por janë neutralizuar menjëherë nga forcat e policisë. Në krye të këtij grumbullimi protest

Vlorë/ Eksploziv në mes të rrugës përkrah Lungomares, policia rrethon lagjen
  • 2019-03-31

Vlorë/ Eksploziv në mes të rrugës përkrah Lungomares, policia rrethon lagjen

#td_uid_1_5ca11ad97e080 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/WhatsApp-Image-2019-03-31-a-80x60.jpg) 0 0 no-repeat; }

Zjarr përbindësh/ Njerëzit varen me litar e hidhen nga dritaret për të shpëtuar (VIDEO)
  • 2019-03-28

Zjarr përbindësh/ Njerëzit varen me litar e hidhen nga dritaret për të shpëtuar (VIDEO)

Një zjarr përbindësh ka shpërthyer në një bllok zyrash në Dhaka të Bangladeshit, duke i marrë jetën të paktën pesë personave. Pamjet e publikuara nga mediat ndërkombëtare tregojnë tmerrin që kanë përjetuar qindra të tjerë, të cilët janë mbërthyer nga frika për jetën e tyre

Ndërtim në të zezë/ Ndërhyn policia angleze, mbush furgonat me shqiptarë (FOTO)
  • 2019-03-27

Ndërtim në të zezë/ Ndërhyn policia angleze, mbush furgonat me shqiptarë (FOTO)

Një aksion i Policisë Metropolitane në Britaninë e Madhe kundër emigrantëve të paligjshëm është finalizuar me arrestimin e 10 të rinjve shqiptarë dhe 7 indianëve që punonin në të zezë në sektorin e ndërtimit. Shqiptarët sipas BBC janë arrestuar për shkak se kanë hyrë ilegalis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama