Rezultate te kerkimit per termin: +Imazhimi

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.225Z

Ankthi, çfarë është dhe si ta luftojmë

Si të shpëtojmë nga ajo ndjenjë e tensionit të vazhdueshëm që na shqetëson dhe, në një afat të gjatë, helmon ditët tona Ne gjithmonë jetojmë me ngut, të shtyrë nga një mijë angazhime; ndiejmë peshën e botës mbi ne, jemi në presion për të qenë në lartësinë që të tjerët

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama