Rezultate te kerkimit per termin: +Ime

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.538Z

Dasma ime

Nga Edison Ypi Kisha ndalur për të pirë një kafe në një katund të Mallakastrës kur një banor i atij katundi me të cilin u ndodha rastësisht në të njëjtën tavolinë më tregoi mes tjerash historinë e një dasme të çuditëshme të një çupe të atij katundi me një djalë të kat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.167Z

Përgjigjja ime

Presidenti i ardhshëm zgjidhet direkt nga populli. Mandatin tim nuk do ta ndërpres për qejf të dikujt. Deri në fund të vitit do t’i sjellim Kosovës së paku 25 njohje. Gruaja ime nuk është ruse. Behgjet Pacolli, President i Kosovës, në një intervistë për Express, u përgjigjet të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.993Z

Veliaj prezanton Tirana ime

brbrTirana Ime eshte aplikacioni me i ri qe qytetaret e kryeqytetit mund ta kene ne aparatin e tyre celular Kryetari i Bashkise Erion Veliaj tha se permes ketij aplikacioni qytetaret mund te raportojne virtualisht cdo problem dhe te kerkojne zgjidhje Madje kryebashkiaku nuk ngurroi te ilustronte me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.081Z

Përgjigjja ime e fundit për Fugën e të tjerët, që i irriton emri im, fytyra ime, origjina ime, krushqitë, miqësitë, bindjet e deri edhe psiche-ja ime

Letër gazetarit Xhevdet Shehu, në mbyllje të debatit për Akademinë e Shkencave Nga Pëllumb Xhufi I dashur Xhevdet, Po të drejtohem ty me këtë letër, që mund ta konsiderosh pjesë të polemikës në të cilën jam përfshirë këto ditë me Artan Fugën, së cilës iu shtua papritur dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.035Z

Arben Isaraj: Për mua si dje, sot dhe nesër, koha ime, zgjedhja ime-Partia Socialiste

Gazeta ShqipArben Isaraj ka reaguar sot për mospërfshirjen në listat e kandidatëve për deputetë për zgjedhjet e 23 qershorit, duek deklaruar se do të jetë pjesë e Partisë Socialiste. Nëpërmjet një mesazhi në profilin e tij në Facebook, Isaraj shprehet se:LUMTURIA POLITIKE ESHTE NJE Z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.542Z

KOHA IME

Fatmirësisht dëshirat e kureshtitë e mia kanë po ato dimensione që kishin dikur në zgjimet e koshiencës sime, veçse dielli i tyre vjen më pak i zbehtë, jo me atë shkëlqimin e magjishëm që kanë ditët e verës. Në rrugëtimin tim, koha ime është bashkudhëtarja më besnike që më n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.031Z

FOTOT/ Shqipëria ime fantastike

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Njerzit porsi shtepite e tyre te larta janë nursëzë dhe te ftohte ne pamje te pare. Ose me mire ti quaj kapriçozë ne raport me te tjeret dhe me ambjentin perqark. Gjirokastra mbetet unike jo vetem per arkitekturen. E vjetr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama