Rezultate te kerkimit per termin: +Imer +Selmani

Total: 231
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.500Z

Imer Selmani vizitë në SHBA

Shkup - Kryetari i Partisë Demokracia e Re, Imer Selmani, do të qëndrojë në një vizitë zyrtare, disa ditore në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Siç njofton DR, ai është i ftuar që të marr pjesë në lutjet e mëngjesit më 5 shkurt që do mbahen në Shtëpinë e Bardhë nga Presidenti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.966Z

PDSH, akuza kandidatit te PR, Imer Selmani

Dita e fundit e fushates zgjedhore ne Maqedoni ka shenuar edhe perplasje te forta mes dy partive shqiptare, Partise Demokratike dhe Demokracia e Re. PDSH ka zkuzuar kandidatin Imer Selmani se ka genjyer per shkollimin e tij. “Nga kandidati Imer Selmani kemi dy deklarata, e para se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.160Z

Imer Selmani theu barrierat etnike dhe politike

Imer Selmani, kandidati nga partia shqiptare "Demokracia e Re", e cila u formua pak kohë para zgjedhjeve presidenciale, arriti të grumbullojë rreth 15 për qind të votave në raundin e parë të zgjedhjeve të së dielës së kaluar. Ai u rendit në vend të tretë, mbas profesor Gjorgji Ivanov,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.190Z

Shqiptarët përgjysëm, ndahet Imer Selmani

Autori i Lajmit: red.Nënkryetari i deritanishëm i PDSH-së në një intervistë për mediat, paralajmëroi themelimin e një subjekti të ri politik, i cili do të ketë edhe grupin e vet parlamentar në Parlament. Imer Slemani, tha dje zyrtarisht se tërhiqet nga të gjitha trupat partiake të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.228Z

Intervistë me z. Imer Selmani, kryetar i Partisë Demokracia e Re

Imer Selmani, Kryetar i Partisë Demokracia e Re në Maqedoni, thotë se partia e tij e sapoformuar kërkon t'i japë fund politikave grindëse mes shqiptarëve dhe të ndërtojë një klimë të re mes subjekteve të tyre politike. Partia e Zotit Selmani kohët e fundit u shkëput nga Partia Demokr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.810Z

Maqedoni, Imer Selmani dorëhiqet pas humbjes në zgjedhje

SHKUP- Lideri i partisë ''Demokracia e re'' në Maqedoni, Imer Selmani sot dha dorëheqjen nga funksioni i kryetarit të partisë. Selmani deklaroi se dorëheqjen e ka dhënë për shkak të rezultateve të këqija në zgjedhjet e parakohshme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.246Z

Intervistë me ish Nënkryetarin e PDSH-së në Maqedoni, Imer Selmani

Ish-nënkryetari i Partisë Demokratike Shqiptare në Maqedoni Imer Selmani, i cili u largua nga kjo forcë politike opozitare për të formuar një parti të re, thotë se do të angazhohet për t'u dhënë fund përçarjeve brenda shqiptarëve në Maqedoni dhe për vendosjen e unitetit mes t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama