Rezultate te kerkimit per termin: +Imerit

Total: 91
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.115Z

Bomba në makinën e Imerit lidhet me grabitjen e të moshuarve?

Shpërthimi i makinës së Elton Imerit në qendër të Kombinatit, dyshohet se ka lidhje me grabitjen e të moshuarve në Tepelenë, ngjarje për të cilën është arrestuar edhe vëllai i tij, Ervis Imeri. ABCNews ka mësuar se Policia e Shtetit ka ngritur dyshime se vendosja e rreth 400 gramve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.107Z

LETRA/ Gruaja e Ervis Imerit: Elton Çiça e kërcënoi në burg tim shoq

Bashkëshortja e Ervis Imerit, i cili është në burg për grabitjen e prindërve të Elton Çiçës (që u vra të dielën në Tiranë), tregon se viktima i kishte kërcënuar disa herë pas ngjarjes në shtëpinë e tij në Tepelenë. Ervis Imeri pas vendosjes së tritolit në makinë Sipas Ina

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.099Z

Gruaja e Ervis Imerit tregon te verteten e saj ico e kercenoi burrin ne burg

Bashkeshortja e Ervis Imerit i cili eshte ne burg per grabitjen e prinderve te Elton ices i cili u vra te dielen ne Tirane tregon se viktima i kishte kercenuar disa here pas ngjarjes ne shtepine e tij ne Tepelenebr br Sipas Ina Imerit te shoqit i kane shkuar edhe ne burg duke e paralajmeruar qe ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.104Z

LETRA/ Gruaja e Ervis Imerit: Elton Çiça kërcënoi tim shoq se do hakmerrej te babai ose te vëllai. Tha se po e kërcënojnë malokët dhe donte ti vriste ai më parë!

Bashkëshortja e Ervis Imerit, i cili është në burg për grabitjen e prindërve të Elton Çiçës (që u vra të dielën në Tiranë), tregon se viktima i kishte kërcënuar disa herë pas ngjarjes në shtëpinë e tij në Tepelenë. Sipas Ina Imerit, të shoqit i kanë shkuar edhe në burg,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.955Z

Presidenti Thaçi është denoncuar në Speciale

Data e largët 6 prill 2000 shënon komunikimin e fundit që autoritetet e drejtësisë së Kosovës kanë zhvilluar ndërmjet vete përkitazi me vrasjen e aktivistit të LDK-së nga Skenderaj, Haki Imeri. Familja e të ndjerit tash i është drejtuar Hagës nëpërmjet një shkrese, me të cilën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.487Z

Detajet/ Bomba ndaj ushtarakut zbardh vrasjen e grabitësit në Durrës

Përforcohen edhe më shumë dyshimet e policisë dhe prokurorisë se tritoli në makinën e ushtarakut Elton Imeri ka lidhje me grabitjen për të cilën akuzohet vëllai i tij. Makina e Ervis Imerit, pas zbulimit të bombës në korrik Katër ditë pas shpërthimit të fuqishëm në Kombinat, në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.567Z

Imeri n’ Shqipëri

Imer Fejzullahu, që rezultonte si person i zhdukur, është gjallë. Kështu thotë policia dhe familjarët. Një ditë pasi ishte paraqitur si person i humbur, policia ka rënë në gjurmë të tij, derisa ai ka tërhequr të holla nga llogaria bankare në një bankomat në Vushtrri. Por, gjurmët

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama