Rezultate te kerkimit per termin: +Imunitetin

Meta: total 1000 / total_found 4405 / time 0.002 / keyword[0] imunitetin / docs[0] 4405 / hits[0] 6662 /
SAMITI PA DIASPORË
  • 2019-03-14

SAMITI PA DIASPORË

Nga: Petrit KUÇANA Kot shkoni! Nuk ka më ushqim! Kështu na presin këtej nga Nëna Shqipëri, që i vraftë Zoti i vraftë! Lajmëtari ishte rreth të shtatëdhjetave,me një plis në kokë dhe dukej sikur kishte marrë këtë mision që tu tregonte samitistëve që vijnë valë-valë drejt vendi

Ruçi aprovon listën e 5 deputetëve të rinj
  • 2019-03-12

Ruçi aprovon listën e 5 deputetëve të rinj

Këshilli për Rregulloren, Mandatet dhe Imunitetin ka kaluar listën e 5 deputetëve të rinj të certifikuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. Mbledhja e drejtuar nga kryetari i Parlamentit, Gramoz Ruçi, ka miratuar vendimet nr. 41,42,43,44 dhe 45 datë 11.03.2019, të KQZ-së që u jep mandate

Shqipëria rrezikon përplasje civile, a do pranojnë palët ti ulë Meta në bisedime?
  • 2019-02-20

Shqipëria rrezikon përplasje civile, a do pranojnë palët ti ulë Meta në bisedime?

Vendimi i opozitës për të djegur mandatet, kur na ndajnë 5 muaj nga zgjedhjet lokale të 30 qershorit, ndezur gjakrat në politikën shqiptare dhe ka rritur më tepër presionin e ndërkombëtarëve. Në kushtet aktuale duket shumë e vështirë që të kemi një marrëveshje për zgjidhjen e kr

Rama: Akuzat ndaj Tahirit rezultuan kazan
  • 2018-12-31

Rama: Akuzat ndaj Tahirit rezultuan kazan

Drejtësia shqiptare nuk ka thënë fjalën e fundit ende për Sajmir Tahirin, prokuroria të zbardh çdo akuzë ndaj tij dhe ta çojë deri në fund çështjen, deklaroi sot kryeministri Edi Rama, ndërsa u ka kërkuar medieve të kërkojnë ndjesë për sa i përket vendimit të drejtësisë itali

Opozita, letër Ruçit: Me dekretin e Presidentit u shkel rregullorja
  • 2018-12-24

Opozita, letër Ruçit: Me dekretin e Presidentit u shkel rregullorja

Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim i janë drejtuar me një shkresë Kuvendit të Shqipërisë, duke kërkuar anulimin e vendimit të Kuvendit, që rrëzoi dekretin e presidentit, Për tatimin mbi të ardhurat. Në letër opozita thekson se është shkelur rregullorja e Kuvendi

Khashoggi, Trump: Audio e vrasjes shumë brutale, nuk e dëgjoj!
  • 2018-11-18

Khashoggi, Trump: Audio e vrasjes shumë brutale, nuk e dëgjoj!

Donald Trump e disponon regjistrimin audio të vrasjes së Jamal Khashoggi, por nuk kërkon ta dëgjojë, sepse përmbajtja e tij është shumë e dhunshme. Kështu ka deklaruar në një intervistë në “Fox News Sunday” presidenti amerikan, i cili shpjegon: Është një regjistrim i dhi

Fëmijët kanë nevojë për mikrobe, forcojnë imunitetin
  • 2018-10-22

Fëmijët kanë nevojë për mikrobe, forcojnë imunitetin

Fëmijët kanë nevojë për mikrobe. Studimet tregojnë se mikrobet janë të rëndësishme, pasi në të kundërt fëmijët nuk mund të kenë imunitet. Ekspertët theksojnë se ky ekzagjerim në pastërti kontribuon në një sërë kushtesh kronike që variojnë nga alergjitë në obezitet. Ata

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama