Rezultate te kerkimit per termin: +Ina +Rama

Total: 5580
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.533Z

Rama Ina Rama profesionisteSaliu turp per Shqiperine

Te tjera rreth shkrimit Kryeprokurorja Nuk trembem BLOG - Ina Rama nevoje per njerez te ndrojtur e serioze - Nga ALBA MALLTEZI TIRANE - Intervistat e kryeprokurores Ina Rama dhe kryeministrit Sali Berisha kane terhequr vemendjen e kryetarit te PS Edi Rama. Pas deklaratave te prokurore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.929Z

Ina Rama: Frym

• Kryeprokurorja Ina Rama k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.525Z

Ina Rama deshton me Fazllic

Tashme dihet boterisht se Ina Rama nuk po synon te zbuloje pastrimin e parave te Damir Fazllic, por po lodhet se tepermi per ta perbaltur ate me cdo menyre. Pasi deshtoi me vertetimin e akuzes se ngritur prej saj ne Shqiperi, ajo, per te bere te mundur me cdo kusht realizimin e porosise per ta godit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.883Z

Ina Rama "furtun

• TIRANE - Kryeprokurorja Ina Rama pothuajse ka "shkrir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.964Z

Ina Rama ditet e fundit

E merkure 21 Nentor 2012 1719 Ina RamaDita e fundit perpara dates kur eshte paralajmeruar firmosja e dekretit te shkarkimit nga ana e presidentit Bujar Nishani per Ina Ramen perkon dhe me datelindjen e saj. Sic vertetohet edhe nga kjo CV e publikuar ne moment kur Ina Rama mori kete detyre sot k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.255Z

Ina Rama sulmon gjyqesorin

E enjte 07 Qershor 2012 1931 Ina RamaSistemi gjyqesor ne Shqiperi po pengon luften e Prokurorise kunder korrupsionit. Akuza e forte vjen nga shefja e organit te akuzes Ina Rama gjate nje interviste per Zerin e Amerikes. Duke specifikuar rastet e gjykimit te zyrtareve te larte por pa permendu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.485Z

Ina Rama drejt Strasburgut për gjykatëse

Ish-kryeprokurorja Ina Rama, anëtari i Gjykatës Kushtetuese, Sokol Berberi dhe juristi Gent Ibrahimi janë përzgjedhur si kandidatë për t'u zgjedhur gjyqtar i Shqipërisë në Gjykatën Europiane të të Drejtave të Njeriut për shkak të mbarimit të mandatit të gjyqtarit aktual. Zgjedhja d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama