Rezultate te kerkimit per termin: +Incidenti

Meta: total 1000 / total_found 8789 / time 0.004 / keyword[0] incidenti / docs[0] 8789 / hits[0] 10371 /
Greqi, sulmohet barbarisht i burgosuri shqiptar në Koridhalos
  • 2019-04-11

Greqi, sulmohet barbarisht i burgosuri shqiptar në Koridhalos

Një tjetër shqiptar ka mbetur i plagosur sot në burgun e Koridhalos në Greqi, duke shënuar një tjetër incident të rëndë në këtë burg, i njohur për vrasjet e shumta të shqiptarëve. Mediat greke shkruajnë se incidenti ka ndodhur sot në mëngjes në krahun D, të burgut dhe i plagosur

Grabitja/ Reagon Austrian Airlines: Nuk transferojmë më para nga Rinasi!
  • 2019-04-10

Grabitja/ Reagon Austrian Airlines: Nuk transferojmë më para nga Rinasi!

Një bandë me 5 grabitës të armatosur deri në dhëmbë hyri dje në aeroportin Nënë Tereza dhe arriti të marrë pa i hyrë gjemb në këmbë rreth 10 milionë euro nga barku i avionit të Austrian Airlines. Incidenti i djeshëm me paratë që po transferoheshin për në Vjenë, ka vendosur n

Incidenti me Bordonë, Balotelli rrezikon të humbë sezonin
  • 2019-04-09

Incidenti me Bordonë, Balotelli rrezikon të humbë sezonin

Që kur u transferua në janar te Marseille, Mario Balotelli dha sinjale për rikthimin për të disatën herë në nivele të larta, pasi në 10 ndeshje arriti të shënojë 7 gola dhe ishte shumë pranë rikthimit në kombëtaren italiane. Megjithatë një incident në ndeshjen e javës së kaluar

Sherr pas Laçi-Tirana, Laska e ndjek me BMW deri në Tiranë dhe godet Halilin
  • 2019-04-04

Sherr pas Laçi-Tirana, Laska e ndjek me BMW deri në Tiranë dhe godet Halilin

Grushtet dhe shkelmat që pasuan sfidën Tirana-Laçi fundjavën e shkuar në kampionat, duket se e kanë ftohur tej mase raportin midis dy ekipeve që nuk janë shquar për hasmëri mes tyre. Ditën e sotme, në Kurbin kryeqytetasit u mundën me rezultatin 2-0 por ia dolën të kualifikohen në gjy

No Pic available
  • 2019-04-02

Librazhd/ Tentojnë të bllokojnë Ramën, arrestohet kreu i PD dhe 5 të tjerë

Kryeministri Edi Rama ndodhej sot në qarkun e Elbasanit ku kreu dy takime për BashkinëQëDuam në Prrenjas dhe Librazhd. Nga aty, kryeministri nuk kurseu as sulmet politike për rivalët e tij, por në kuadër të aksionit opozitar, duket se këta të fundit i janë përgjigjur me revoltë. Sipas

Bandat e adoleshentëve shkrehin armët, një 11-vjeçare mes 4 të plagosurve
  • 2019-03-25

Bandat e adoleshentëve shkrehin armët, një 11-vjeçare mes 4 të plagosurve

Një sherr mes bandave të adoleshentëve në një park në Mitcham të Londrës ka përfunduar me plagosjen edhe të një vajze 11-vjeçare e një gruaje. Një dëshmitar tregon: Parku ka një mini-palestër, fushë futbolli dhe kështu me radhë shumë familje atje ishin duke shijuar diellin. Në

Ku u zhduk Bledi Çuçi, pak minuta pasi nisi emisioni Open?!
  • 2019-03-22

Ku u zhduk Bledi Çuçi, pak minuta pasi nisi emisioni Open?!

Ministri i Bujqësisë, Bledi Çuçi ka qenë protagonist i një incidenti gjatë emisionit të mbrëmshëm Open në Top Channel. Mes të ftuarve të tjerë, drejtuesja e emisionit kishte parashikuar të kishte në lidhje në një studio të veçantë edhe me Çuçin, por pas prezantimit, brenda pak