Rezultate te kerkimit per termin: +Indit +Dokle

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] indit / docs[0] 207 / hits[0] 251 / keyword[1] dokle / docs[1] 2657 / hits[1] 6116 /
No Pic available
  • 2011-10-11

Prokuroria: Në burg përjetë Lul Berisha dhe Indit Doklja

11/10/2011  Pretenca: 10 vjet të penduarit Coli të Bandës së Durrësit. Akuza për vrasje dhe drogë TIRANE- Prokuroria shtrëngon “grushtin” para anëtarëve të Bandës së Durrësit, duke kërkuar dënimin me burgim të përjetshëm për pesë anëtarët e grupit, por për shkak

No Pic available
  • 2008-10-31

Gjykata përjashton avokatët e Berishës, Dokles e Taullajt

Caktohen avokatë të rinj, të pandehurit pranojnë vendimin Përjashtimi, pas braktisjes disa herë të sallës së gjyqit Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi përjashtimin e tre avokatëve nga mbrojtja e të pandehurve Lulzim Berisha, Indrit Dokle e Indrit Taullaj, duke caktuar dje tre avokat

No Pic available
  • 2008-10-24

Pakti, Berisha e Dokle braktisin sallën e gjyqit

Një seancë më parë u pa të flisnin, pas shumë përpjekjesh për të vrarë njëri-tjetrin, dje më në fund hodhën dritë mbi paktin e bërë mes tyre. Dy kundërshtarët e “Bandës së Durrësit”, Lulzim Berisha e Indrit Dokle, largohen në mënyrë demonstrative nga salla e gjyqit pikë