Rezultate te kerkimit per termin: +Indrit +Bajraktari

Total: 20
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.924Z

Dosja e bandës së Durrësit në Gjykatën e Lartë

Dosja e bandës së Durrësit ka mbërritur në Gjykatën e Lartë, ku anëtarët e saj kërkojnë pafajësi tashmë. Në bazë të kërkesës drejtuar kësaj gjykate të gjithë pjesëtarët e bandës shprehen se gjykimi në Shkallën e Parë dhe Apelin e Krimeve të Rënda ka patur shkelje gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.542Z

FBI: Plaurent Dervishaj, kunati i Lul Berishës gjendet në Nju Jork

TIRANË - Plaurent Dervishaj, kunati i Lul Berishës, (i njohur si kapoja i Bandës së Durrësit) dhe njëkohësisht krahu i djathtë i tij dyshohet se fshihet në Nju Jork të Shteteve të bashkuara Amerikës. Gazeta “Nju Jork Post” shkruante dje në edicionin e saj online se, mes emrave t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.261Z

FRPD zgjedh 145 fituesit e Këshillit Kombëtar të saj

Forumi Rinor i Partisë Demokratike ka zgjedhur sot 145 anëtarët e Këshillit të Kombëtar të saj. Në faqen zyrtare të Partisë Demokratike është publikuar dhe lista e 145 të rinjve fitues. FITUESIT Agim Shera Aishe Isha Alban Hoxha Albano Hysa Albano Prendushi Amarildo Mhilli Andi Perm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.039Z

Bashkitë tërhiqen nga dhënia me koncesion e parkingjeve publike

Pas bashkisë së Tiranës, Elbasani bëhet qyteti i dytë që është tërhequr nga dhënia me koncesion e parkingjeve publikë mbi tokë, dhe tashmë po eksploron mundësinë e ofrimit të këtij shërbimi nëpërmjet një ndërmarrje publike. Nga Bardha Nergjoni /BIRN   Tre vjet më parë bashki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.255Z

Shkolla e Policisë, 157 fituesit në Tiranë

TIRANE – Është zhvilluar dje në kryeqytet konkursi me shkrim për kandidatët që kanë aplikuar këtë vit për të ndjekur Shkollën Bazë të Policisë për “Patrullë të Përgjithshme”. Policia njoftoi se dje u testuan kandidatët që kishin kodin e aplikimit nga 001-600. A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.614Z

Drejtoria Rajonale e ALUIZNI-t në Tiranë ka publikuar dje emrat e banorëve të njësisë bashkiake 2 dhe njësisë bashkiake 11 të cilët sipas grafikut të përgatitjes së dosjeve duhet të paraqiten pranë zy

Drejtoria Rajonale e ALUIZNI-t në Tiranë ka publikuar dje emrat e banorëve të njësisë bashkiake 2 dhe njësisë bashkiake 11 të cilët sipas grafikut të përgatitjes së dosjeve duhet të paraqiten pranë zyrave postare të njësive perkatese ditën e enjte e në vazhdim për të tërhequr f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama