Rezultate te kerkimit per termin: +Indrit +Doklen

Meta: total 106 / total_found 106 / time 0.000 / keyword[0] indrit / docs[0] 2144 / hits[0] 4167 / keyword[1] doklen / docs[1] 278 / hits[1] 366 /
Si u shpëtoi Lul Berisha dy atentateve pas vrasjes së mikut të tij Klodian Saliu
  • 2016-12-06

Si u shpëtoi Lul Berisha dy atentateve pas vrasjes së mikut të tij Klodian Saliu

Ardiatik Coli, i penduar i drejtësisë, ishte ai që zbërtheu në prokurori të gjitha krimet e bandës së Durrësit. Ai nisi të tregojë të gjithë aktivitetin e bandës, që nga ndarja e grupit, vrasjet dhe trafiku i drogës. Në njërin nga rrëfimet e tij ai ka folur për tentativën e

Gjykata e Lartë shpëton Lulzim Berishën nga burgu i përjetshëm
  • 2014-07-17

Gjykata e Lartë shpëton Lulzim Berishën nga burgu i përjetshëm

Kolegji me relator Tom Ndrecën e dënon me 25 vite burg. Dervishaj do të rigjykohet. Të tjerët me të njëjta vendime Gjykata e Lartë ka shpëtuar Lulzim Berishën nga burgu i përjetshëm. Kolegji Penal, i kryesuar nga Shkëlzen Selimi dhe me relator Tom Ndrecën, vendosi 25 vite burg për nj

No Pic available
  • 2013-10-22

"Ellenika", Drejtuan nga burgutrafikun e drogës, ja përgjimet

Të tjera rreth shkrimit U goditën 3 shoqatat e heroines FOTOT e te arrestuarve ne A1 Report Shqiptarja.com publikon fotot e te arrestuarve VIDEO/Kapen 700 kg drogë,71 në pranga TIRANE- Gazeta Shqiptarja.com, publikon përgjimet e zbardhura t

Droga prodhohej në Afganistan, kalonte në Turqi dhe Shqipëri, trafikohej në fund në Itali
  • 2013-10-22

Droga prodhohej në Afganistan, kalonte në Turqi dhe Shqipëri, trafikohej në fund në Itali

Itinerari  Vende transiti ishin Kosova, Serbia, Bosnja, Kroacia e Sllovenia Sokol Çobo Tonelatat e marijuanës në treg kanë alarmuar drejtësinë italiane, e cila, në bashkëpunim me vendet e Ballkanit, filloi hetimet masive për këtë grup. Dhe, rezultatet kanë qenë të pritshme, pasi janë

No Pic available
  • 2013-09-11

Banda e Durrësit kërkon pafajësi në Gjykatën Lartë, relator Tom Ndreca

Nga Lindita Çela   Është konsideruar si një ndër bandat më kriminale në vend dhe me sa duket për këtë, procedurat e gjykimit anashkalojnë çdo pengesë administrative. Vetëm pas një muaji që kanë depozituar rekursin në Gjykatën e Lartë, të mërkurën është

No Pic available
  • 2013-01-08

Pas burgimit të përjetshëm Endrit Dokle dënohet edhe 16 vjet burg

Të tjera rreth shkrimit Dënimet për anëtarët e "Bandës së Durrësit" Më 9 janar Endrit Dokle kërkoi pafajësinë TIRANE - Pas dënimit me burgim të përjetshëm, Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar për herë të dytë, Endrit Doklen, anëtar i “Bandës së Durr

Apeli le ne burg perjete Lulzim Berishen
  • 2012-07-02

Apeli le ne burg perjete Lulzim Berishen

Pesë muaj pasi Gjykata e Shkallës së Parë e Krimeve të Rënda shpalli vendimin për 16 të akuzuarit si pjesëtarë në Bandën e Durrësit, Gjykata e Apelit për krimet e rënda e ka lënë në fuqi këtë vendi