Rezultate te kerkimit per termin: +Indrit +Qyqja

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] indrit / docs[0] 2144 / hits[0] 4167 / keyword[1] qyqja / docs[1] 117 / hits[1] 212 /
Avokatit të Shullazit i bën keq shiu sëmuret dhe shtyhet për të 6-n herë seanca
  • 2019-04-08

Avokatit të Shullazit i bën keq shiu sëmuret dhe shtyhet për të 6-n herë seanca

Për të gjashtën herë radhazi Gjykata Apelit për Krime të Rënda, u detyrua të shtyjë seancën ndaj Emiljano Shullazit dhe 4 të pandehurve të tjerë. Ashtu siç ka ndodhur përherë, shkak i vendimit është bërë trupa mbrojtëse, pasi avokati Vladimir Meçe ka paraqitur një raport për

No Pic available
  • 2010-07-08

Kompensimi i pronarëve, të hënën nis aplikimi, ja emrat

Cefa: 30 ditë zgjat afati i pranimit të kërkesave s aplikimi pr shprndarjen e 10 milion eurove pr pronart q u sht zn trualli nga ndrtimet pa leje. Kreu i Agjencis s Kthimit dhe Kompensimit t Pronave, Elvis Cefa, informoi dje se ditn e hn do t nis pranimi i krkesave t 2065 pronarv