Rezultate te kerkimit per termin: +Indrit +Taullaj

Meta: total 90 / total_found 90 / time 0.000 / keyword[0] indrit / docs[0] 2144 / hits[0] 4167 / keyword[1] taullaj / docs[1] 146 / hits[1] 290 /
Si u shpëtoi Lul Berisha dy atentateve pas vrasjes së mikut të tij Klodian Saliu
  • 2016-12-06

Si u shpëtoi Lul Berisha dy atentateve pas vrasjes së mikut të tij Klodian Saliu

Ardiatik Coli, i penduar i drejtësisë, ishte ai që zbërtheu në prokurori të gjitha krimet e bandës së Durrësit. Ai nisi të tregojë të gjithë aktivitetin e bandës, që nga ndarja e grupit, vrasjet dhe trafiku i drogës. Në njërin nga rrëfimet e tij ai ka folur për tentativën e

Droga prodhohej në Afganistan, kalonte në Turqi dhe Shqipëri, trafikohej në fund në Itali
  • 2013-10-22

Droga prodhohej në Afganistan, kalonte në Turqi dhe Shqipëri, trafikohej në fund në Itali

Itinerari  Vende transiti ishin Kosova, Serbia, Bosnja, Kroacia e Sllovenia Sokol Çobo Tonelatat e marijuanës në treg kanë alarmuar drejtësinë italiane, e cila, në bashkëpunim me vendet e Ballkanit, filloi hetimet masive për këtë grup. Dhe, rezultatet kanë qenë të pritshme, pasi janë

No Pic available
  • 2013-09-11

Dosja e bandës së Durrësit në Gjykatën e Lartë

Dosja e bandës së Durrësit ka mbërritur në Gjykatën e Lartë, ku anëtarët e saj kërkojnë pafajësi tashmë. Në bazë të kërkesës drejtuar kësaj gjykate të gjithë pjesëtarët e bandës shprehen se gjykimi në Shkallën e Parë dhe Apelin e Krimeve të Rënda ka patur shkelje gjatë

Gjykata, burg për jetë Lulëzim Berishës
  • 2012-01-17

Gjykata, burg për jetë Lulëzim Berishës

Përfundon maratona e gjyqeve për Bandën e Durrësit . Pas një sërë seancash në Gjykatën e Krimeve të Rënda, mes debateve të Prokurorëve dhe Avokatëve më në fund organi jep vendimin për 16 anëtarët e "

Banda e Durresit Gjykata e Krimeve te Renda shtyn seancen
  • 2011-10-13

Banda e Durresit Gjykata e Krimeve te Renda shtyn seancen

Gjykata e Krimeve të Rënda shtyn seancën e “Bandës së Durrësit” me kërkese të avokatëve mbrojtës. Këta të fundit deklaruan para trupit gjykues se nuk kishin patur kohë të mjaftueshme për të studiuar dosjen

No Pic available
  • 2010-11-09

Vrasesit me pagese refuzojne ti pergjigjen prokurorise

TIRAN- Pas refuzimit per te dhene shpjegime dhe per tu pyetur para Gjykates te pandehurit Endrit Dokle Sardjan Sulejmani dhe Elvin Hoxhosmani kete rruge ndoqen edhe te pandehurit Altin Olloni Spartak Kalthi Selman Heti dhe Kristian Begu. Ndersa te pandehurit Kujtim Buna dhe Indrit Taullaj nuk pra

No Pic available
  • 2010-10-26

Deshmon e dashura Lul Berisha ne makinen e ish-deputit te PD

TIRAN- Fiorentina Kotorri e njohur si ish-e dashura e te akuzuarit si kreu i bandes se Durresit njekohesisht vajza qe zbuloi vend strehimin e Lulezim Berishes ne Maqedoni diten e arrestimit ne prill te 2006 deshmoi dje para gjykates lidhjen 4- vjecare me te pandehurin udhetimet jashte Shqiperise dhe