Rezultate te kerkimit per termin: +Indrit +Taullajn

Meta: total 23 / total_found 23 / time 0.000 / keyword[0] indrit / docs[0] 2144 / hits[0] 4167 / keyword[1] taullajn / docs[1] 33 / hits[1] 47 /
Si u shpëtoi Lul Berisha dy atentateve pas vrasjes së mikut të tij Klodian Saliu
  • 2016-12-06

Si u shpëtoi Lul Berisha dy atentateve pas vrasjes së mikut të tij Klodian Saliu

Ardiatik Coli, i penduar i drejtësisë, ishte ai që zbërtheu në prokurori të gjitha krimet e bandës së Durrësit. Ai nisi të tregojë të gjithë aktivitetin e bandës, që nga ndarja e grupit, vrasjet dhe trafiku i drogës. Në njërin nga rrëfimet e tij ai ka folur për tentativën e

Gjykata e Lartë shpëton Lulzim Berishën nga burgu i përjetshëm
  • 2014-07-17

Gjykata e Lartë shpëton Lulzim Berishën nga burgu i përjetshëm

Kolegji me relator Tom Ndrecën e dënon me 25 vite burg. Dervishaj do të rigjykohet. Të tjerët me të njëjta vendime Gjykata e Lartë ka shpëtuar Lulzim Berishën nga burgu i përjetshëm. Kolegji Penal, i kryesuar nga Shkëlzen Selimi dhe me relator Tom Ndrecën, vendosi 25 vite burg për nj

Banda e Durresit prokuroria kerkon 234 vite burg dhe 4 te perjetshem
  • 2011-10-11

Banda e Durresit prokuroria kerkon 234 vite burg dhe 4 te perjetshem

234 vite burg dhe 4 dënime me burgim të përjetshëm ka kërkuar prokurori Anton Martini për 16 anëtarët e bandës së Durrësit. Dosja e konkluzioneve përfundimtare prej 282 faqesh e organit të akuzës, është lexuar për

No Pic available
  • 2011-01-11

Big Qorri Eduart Ongarin nuk e vrau Coli

I penduari i bandes kishte marre persiper vrasjen per te cilen akuzohet ai Berisha Dervishaj Taullai e Klodian Saliu TIRAN- Eduart Ongarin e qelloi nga afer nje person i vetem dhe u largua. Keshtu deklaroi nder te tjera Adriatik Hasa i njohur ne Durres si Bik Qorri i thirrur me cilesine e deshmit

Banda e Durresit deshmia Pashe vrasesin e Ed Ongarit
  • 2011-01-11

Banda e Durresit deshmia Pashe vrasesin e Ed Ongarit

Deshmitari Bik Qorri mohon te jete ndonje nga te pandehurit. I penduari Coli identifikoi Klodian Saliun si autor te krimit Procesi gjyqesor ne ngarkim te Bandes se Durresit ka vijuar dje me dy deshmitare konkretisht me episodin kriminal per vrasjen e Ed Ongarit nga Banda e Durre

No Pic available
  • 2010-10-26

Deshmon e dashura Lul Berisha ne makinen e ish-deputit te PD

TIRAN- Fiorentina Kotorri e njohur si ish-e dashura e te akuzuarit si kreu i bandes se Durresit njekohesisht vajza qe zbuloi vend strehimin e Lulezim Berishes ne Maqedoni diten e arrestimit ne prill te 2006 deshmoi dje para gjykates lidhjen 4- vjecare me te pandehurin udhetimet jashte Shqiperise dhe

No Pic available
  • 2010-10-26

Deshmon e dashura Lul Berisha ne makinen e ish-deputetit te PD-se

TIRAN- Fiorentina Kotorri e njohur si ish-e dashura e te akuzuarit si kreu i bandes se Durresit njekohesisht vajza qe zbuloi vend strehimin e Lulezim Berishes ne Maqedoni diten e arrestimit ne prill te 2006 deshmoi dje para gjykates lidhjen 4- vjecare me te pandehurin udhetimet jashte Shqiperise dhe